1. Про внесення змін до бюджету Гатненської сільської територіальної громади.
  2. Про внесення змін до Плану підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
  3. Про затвердження Передавального акту, складеного комісією з реорганізації Віто-Поштової сільської ради
  4. Про передачу на баланс «Гатненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області» (код ЄДРПОУ 19420226) майна, основних засобів та матеріально технічної бази.
  5. Про передачу на баланс Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області (код ЄДРПОУ 25667122) майна, основних засобів та матеріально технічної бази.
  6. Про передачу комунального майна в оперативне управління.
  7. Про прийняття в комунальну власність майна від Білогородської сільської ради Бучанського району Київської області.
  8. Про прийняття в комунальну власність майна від Боярської міської ради Фастівського району Київської області.
  9. Про розгляд листа від Всеукраїнської Асоціації ОТГ.
  10. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гатненської сільської ради.
  11. Про передачу в оперативне управління автомобіля CHERY TIGGO-2 д/н AI7334MІ
  12. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунальної установи «Об’єднаний Трудовий архів сіл, селищ, міст Бучанського району» на 2021 рік
  13. Про розгляд звернення Онищука В.О.
  14. Про розгляд звернення Войнаровського В.Б.