#ЗнайСвоїПрава_Страхування та основні поради
Алгоритм і черговість дій, як звертатися за екстреною медичною допомогою:
Спробувати набрати номер «103» з мобільного
При відсутності мобільного зв’язку та наявності стаціонарного телефонного зв’язку - набрати номер «103 зі стаціонарного
Набір резервних номерів (стаціонарного/мобільного) оперативно- диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги відповідного регіону з мобільного чи стаціонарного телефонів
Набір через інтернет додатки номерів оперативно- диспетчерської служби (Скайп, Ватсап, Телеграм, Вайбер)
Спроба набору номерів інших екстрених екстрених служб: 112,101,102 або альтернативні номери ДСНС, Нацполіції.
Набір стаціонарних номерів телефону місцевих підстанцій/пунктів базування бригад ЕМД.
Звернення до пункту постійного чи тимчасового базування бригад екстреної медичної допомоги, поліції, ДСНС, пунктів незламності.
Самостійне звернення до лікарні.
Зупинити автомобіль швидкої, поліції, пожежників та попросити про допомогу.
Київська філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" Києво-Святошинського УЕГГ інформує про Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку.
Інформування від ТОВ Газорозподільні мережі України
З метою підвищення обізнаності населення щодо негативного впливуЗ метою підвищення обізнаності населення щодо негативного впливуазартних ігор (ігор на гроші), загрози ігрової залежності (лудоманії)
з інформаційними матеріалами можна ознайомитись за посиланням:з інформаційними матеріалами можна ознайомитись за посиланням:
https://www.canva.com/design/DAFrgx-V8jc/xGqfR291cUoHBlUIGkSBKA/view
Глобальний Саміт миру – синергія дипломатії, партнерства, дружби, союзництва. Формула миру Президента Зеленського згуртувала весь світ. Кожен його континент з Україною! Тут мультиполярність = єдність.
Саміт миру у Швейцарії – великий дипломатичний та політичний успіх України, який став можливим завдяки наполегливій роботі Президента України Володимира Зеленського та всієї його команди.
Учасники Саміту детально обговорили три пункти Формули миру. Це ядерна та продовольча безпека (і свобода судноплавства як її передумова), а також гуманітарний аспект (зокрема, повернення до України полонених громадян України та незаконно депортованих дітей). Це дозволить надати максимального прискорення процесу створення спільної дорожньої карти імплементації формули миру
Статут ООН та міжнародне право – основа нашої формули. Її елементи беззаперечні: безпека, справедливість, майбутнє для дітей. А інклюзивний формат – можливість кожної держави долучитися до її реалізації, зробити свій вклад. І абсолютна більшість учасників задекларували це, підписавши підсумкове спільне комюніке Саміту. Важливий документ – дороговказ для досягнення нашої головної мети.
Широке представництво країн на Саміті довело, що світова більшість прагне гарантувати всі аспекти безпеки, зокрема ядерну та продовольчу. Цивілізований світ прагне жити без кривавих криз, депортацій, геноцидів та екоцидів.
Перший інавгураційний Саміт миру заклав міцний фундамент для розбудови ідей миру і дав старт руху до Перемоги України.