ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОДИНАДЦЯТА (позачергова) СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ     РІШЕННЯ 15 липня 2021 рік                                                                                      № 11/7 с. Гатне                  Про зміну розміру статутного капіталу Комунального підприємства «МКП Гатне» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області   Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Збільшити статутний капітал Комунального підприємства «МКП Гатне» на 300 000 грн. та встановити його в сумі 16 650 000, 00 (шістнадцять мільйонів шістсот п’ятдесят тисяч) гривень.
  2. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «МКП «Гатне» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області та затвердити його в новій редакції, що додається.
  3. Доручити директору Комунального підприємства «МКП «Гатне» Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області Тромсі Олександру Олександровичу здійснити відповідні реєстраційні дії.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
  Сільський голова                                                    Олександр ПАЛАМАРЧУК Статут МКП Гатне