РЕЄСТРАЦІЯ

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСІБ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 14-РІЧНО ВІКУ

УВАГА!!!

Реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання здійснюється за попереднім записом!

1. Заява про реєстрацію місця проживання
  2. Згода на обробку персональних даних
  3. Квитанція про сплату адміністративних послуг (оплачується в Гатненській с/р на підставі індифікаційного коду особи)
  4. Документ до якого вносяться відомості про реєстрацію  місця проживання (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України у формі  id-картки+витяг або додаток 13, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання) (оригінал та  копія); (по спливу 30 календарних днів з моменту зняття з реєстрації місця проживання, надається ще одна копія )
  5. Документи, що підтверджують право на проживання в житлі (ордер, свідоцтво про право власності, договір дарування, договір купівлі-продажу, інформаційна довідка на нерухоме майно + витяг) (оригінал та копія);
  6. Згода власника/співвласників житла на реєстрацію місця проживання (паспорт власника/ співвласників (оригінал та копія) повинен бути присутній особисто, якщо декілька власників / співвласників  то повинні бути присутні всі, або нотаріальна заява- згода власника/співвласників);
  7. Військовий квиток або посвідчення про приписку (оригінал та копія) (для осіб віком від 16 до 60 річного віку) для громодян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку,   відповідно до ст.38 ЗУ « Про військовий обов”язок  та військову службу», ч.58 ПКМУ від 07.12.2016 р. №921, перед подачею документів зобов”язані стати на військовий облік в Києво-Святошинський РВК( м.Київ вул. М.Котельнікова, 25 А, прийомні дні : Вт.-9:00 – 13:00 ; Чт. – 9:00 – 13:00.
  8. Будинкова книга (при наявності).

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСІБ, ЯКІ ДОСЯГЛИ 14-РІЧНО ВІКУ (ЗА ДОВІРЕНІСТЮ)

1. Заява про реєстрацію місця проживання
  2. Згода на обробку персональних даних
  3. Квитанція про сплату адміністративних послуг (оплачується в Гатненській с/р на підставі індифікаційного коду довіреної особи)
  4. Довіреність нотаріально завірена,  де чітко зазначені дії стосовно реєстрації місця проживання – оригінал та копія
  5. Паспорт громадянина України, паспорт громадянина України у формі  id-картки+витяг або додаток 13 довіреної особи (оригінал та копія)
  6. Документ до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України  у формі  id-картки+витяг або додаток 13, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання)   довірителя (оригінал та копія); (по спливу 30 календарних днів з моменту зняття з реєстрації місця проживання, надається ще одна копія )
  7. Документи, що підтверджують право на проживання в житлі (ордер, свідоцтво про право власності, договір дарування, договір купівлі-продажу, інформаційна довідка на нерухоме майно + витяг) (оригінал та копія);
  8. Згода власника/співвласників житла на реєстрацію місця проживання (паспорт власника/ співвласників (оригінал та копія) повинен бути присутній особисто, якщо декілька власників / співвласників  то повинні бути присутні всі, або нотаріальна заява- згода власника/співвласників);
  9. Військовий квиток або посвідчення про приписку (оригінал та копія) ( для осіб віком від 16 до 60 річного віку) для громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку,   відповідно до ст.38 ЗУ « Про військовий обов”язок  та військову службу», ч.58 ПКМУ від 07.12.2016 р. №921, перед подачею документів зобов”язані статина військовий облік в Києво-Святошинський РВК( м.Київ вул. М.Котельнікова, 25 А, прийомні дні : Вт.-9:00 – 13:00 ; Чт. – 9:00 – 13:00.
  10. Будинкова книга (при наявності).

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ОСІБ, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ 14-РІЧНО ВІКУ

Телефони для запису/Viber  050-087-05-70  та  096-835-25-29

Законний представник – це ТАТОМАМА АБО ОПІКУН ДИТИНИ, а не власник квартири.

НЕОБХІДНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

1. Заява про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини; (заповнюється батьком або матір’ю, до кого реєструється дитина)
  2. Згода на обробку персональних даних (заповнюється батьком або матір’ю, до кого реєструється дитина)
  3. Квитанція про сплату адміністративних послуг; (оплачується в Гатненській с/р на підставі індифікаційного коду батька або матері, до кого реєструється дитина)
  4. Свідоцтво про народження дитиниоригінал та  копія); (по спливу 3-х місяців з моменту народження дитини, надається ще одна копія)
  5. Документ до якого вносяться відомості про реєстрацію місця проживання (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України у формі  id-картки+витяг або додаток 13, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання)  батьків дитини (оригінали + копія); (по спливу 3-х місяців з моменту народження дитини, надається ще одна копія одного з батьків до кого реєструється дитина)
  6. Документи, що підтверджують право на проживання в житлі (ордер, свідоцтво про право власності, договір дарування, договір купівлі-продажу, інформаційна довідка на нерухоме майно + витяг) (оригінал та копія);
  7. У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами місця проживання дитини, яка не досягла 14 років, реєструється разом з одним із батьків за письмовою згодою другого з батьків ( у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків та довідка з органу реєстрації (сільська, селищна або міська рада) з місця його реєстрації про те, що дитина не зареєстрована разом з ним)довідка дійсна один місяць – крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду.
  8. Будинкова книга (при наявності.)
  9. Витяг РАЦС (ч.1 ст.135 Сімейного кодексу України відомості про батька) (для матерів – одиначок) (витяг дійсний 1 місяць)