Оголошення

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість,  а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та
 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

Гід з державних послуг — це офіційне джерело інформації. Якщо орган виконавчої влади чи місцевого самоврядування під час надання певної послуги вимагатиме довідку, яку не згадано на Гіді, посилання на Гід є аргументом для громадян — не надавати відповідні документи.

На Гіді з державних послуг працює зворотний зв’язок. Якщо користувач не знайшов інформацію про послугу чи виявив помилку в наявній інформації, можна скористатись зворотним зв’язком — і послуга обов’язково з'явиться на сервісі. Зворотний зв'язок допомагає покращити сервіс, виявити проблемні напрямки та найбільш популярні послуги.

Які найпопулярніші державні послуги в Україні?

 • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань;

 • Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

 • Державна реєстрація фізичної особи-підприємця;

 • Реєстрація місця проживання;

 • Реєстрація місця проживання дитини до 14 років;

 • Реєстрація народження.

Проєкт реалізовано завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади.

 

 

 

 

 

 

 

УВАГА !!!!!!!
У зв’язку з виявленим захворюванням на COVID-19 у працівника Гатненської сільської ради (стало відомо ввечері 02 вересня 2020 року), прийнято рішення тимчасово перевести роботу сільської ради на дистанційну основу. Такий режим роботи триватиме з четверга, 03 вересня і доки не буде отримано результатів тестування всіх працівників, що теоретично могли мати контакти з інфікованою особою.
Наразі проводяться всі необхідні протиепідемічні заходи, в т.ч. заключна дезінфекція за місцем роботи та проживання виявлених хворих.

 

Сальмонельоз. Як запобігти захворюванню

   Сальмонельоз – гостре інфекційне кишкове захворювання, збудниками якого є різні види бактерій роду Salmonella. Сальмонела вражає шлунково кишковий тракт, іноді може протікати з тифоподібними симптомами, рідше у вигляді генералізованих септичних форм.

     Першоджерелом інфекції вважаються сільськогосподарські тварини – велика рогата худоба, свині, коні, вівці, кури, качки, гуси, а також дикі водоплавні птахи. Ці тварини роками здатні виділяти збудника з сечею, фекаліями, молоком, слиною і бути джерелом зараження для людини, що доглядає за ними, при транспортуванні, обробці та зберіганні туш. Останнім часом почастішали випадки зараження людей на сальмонельоз через вживання курячих яєць.

    Джерелом інфекції також може бути людина, яка хвора на сальмонельоз, або бактеріоносій, у якого ознак захворювання немає. При зараженні від людини до людини механізм передачі переважно фекально-оральний, тобто через брудні руки, тільки в рідкісних випадках контактно-побутовий – при догляді за хворими, в тісному колективі, особливо в стаціонарі, дитячому садку. Найчастіше зараження людини відбувається через продукти харчування – м’ясо птахів, тварин, риби, готових страв, продуктів, які  термічно необроблені – салати, фрукти, кондитерська продукція.

   Особливо небезпечне зараження для дітей віком до одного року, оскільки це може призводити до важких генералізованих форм сальмонельозу, лікування якого у малюків представляє серйозні труднощі. Сальмонельоз дуже небезпечний тим, що він має здатність викликати спалахи (групові масові захворювання).

Від початку 2020 року в Києво - Святошинському районі вже зареєстровано виникнення захворювання на сальмонельоз серед мешканців, які пов’язують своє захворювання із вживаннях суші.

Наразі триває санітарно-епідеміологічне розслідування з метою з’ясування обставин.

Ще раз застерігаємо і наголошуємо про заходи із запобігання виникнення гострих кишкових інфекцій, зокрема сальмонельозу.

Як запобігти захворюванню

    Існують правила, яких необхідно дотримуватися для профілактики будь-яких кишкових інфекцій, в тому числі і сальмонельозу: 

 • Ретельно мити руки, прийшовши додому, а також перед вживанням їжі, після відвідування туалету – це найважливіші правила, знайомі з дитинства, та для профілактики сальмонельозу чи інших кишкових інфекцій є найдієвішими.   

 • Продукти, які швидко псуються (ковбаси, м’ясо, молочні продукти, кондитерські вироби та ін.) зберігайте в холодильнику. Сирі продукти тваринного походження слід відразу після покупки покласти в холодильник та зберігати окремо від інших продуктів, розморожувати їх  слід в холодильнику.

 • Під час кулінарної обробки продуктів необхідно забезпечити роздільне зберігання сировини та готової продукції, а також використання окремого кухонного інвентарю - ножів, дощок.

 • Суворо дотримуйтесь правил технології приготування страв: м’ясо і птицю необхідно добре проварювати або прожарювати невеликими шматками, сирі яйця прожарювати з обох сторін або варити їх. Перед використанням сирих яєць необхідно попередньо провести їх ретельну обробку водою з содою, особливо перед приготуванням кондитерських кремів. Не використовуйте сирі яйця для введення їх в готові страви чи для приготування соусів для заправки страв.

 • Не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі, адже вони продаються без ветеринарно-санітарного контролю. Нехтуючи цим правилом, можна придбати продукти від хворих тварин. На вигляд вони можуть бути якісні, адже під час розмноження сальмонел смак, колір, запах продуктів не змінюються .

 • Необхідно дотримуватися чистоти на кухні, своєчасно прибирати сміття, харчові відходи та не допускати появи комах у приміщеннях, де відбувається приготування їжі.

 • Уникайте контактів з особами, які мають ознаки інфекційного захворювання;

        У разі появи будь-яких клінічних проявів хвороби, негайно звертайтесь за медичною допомогою до лікаря, не нехтуйте своїм здоров'ям.

       І пам’ятайте, при дотриманні таких простих правил Ваш літній відпочинок буде вдалим!

 

 Головний спеціаліст відділу державного нагляду

за дотриманням санітарного законодавства

Києво-Святошинського районного управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Київській області 

Яцюк Ганна

 


Києво-Святошинський районний центр зайнятості інформує що 03 червня 2020 року КМУ ухвалив Постанову № 453 «Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території̈ України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

За детальною інформацією можна ознайомитися на сайті  www.dcz.gov.ua, також, за додатковою інформацією можна звертатись до Києво-Святошинського районного центру зайнятості за телефонами: (044) 4063787, 88, 89 та (04598)55222, 70202, або за електронню адресою: ksv_rcz2@ukr.net

УВАГА - СКАЗ!!!

     Сказ – гостра інфекційна (вірусної природи) хвороба, загальна для людини і тварин, з ознаками ураження центральної нервової системи, завжди зі смертельним наслідком, якщо у зараженої тварини або людини почали проявлятися зовнішні ознаки.

    На сказ хворіють усі дикі і домашні тварини, а також гризуни, кажани і птахи. Найчастіше людина заражається від кішок, лисиць і собак.

   Вірус сказу, який потрапив в організм тварини або людини, по нервових волокнах (зі швидкістю приблизно 3 міліметри на годину) проникає в спинний, а потім головний мозок, де розмножується, викликаючи дифузний енцефаломієліт (запалення головного та спинного мозку). З мозку по нервових шляхах вірус поширюється в різні органи і тканини, в тому числі потрапляє в слинні залози, інфікуючи слину.

    На жаль, лікування від сказу не існує! Щеплення від сказу хвороби на стадії появи перших симптомів вже не дають результату. Смерть настає через кілька днів після появи перших симптомів.

    Перші ознаки хвороби проявляються на місці укусу: рубець припухає, червоніє, на укушених ділянці тіла з'являються свербіж і болі. Далі з'являється температура, зникає апетит, людина відчуває загальну слабкість. Інкубаційний період сказу триває від 10 до 90 днів, в окремих випадках - до року.

    Існує багато хибної інформації про цю хворобу, яка активно поширюється навіть у засобах масової інформації, вводячи в оману читачів і яку необхідно спростувати:

1. «Небезпечні тільки «божевільні» тварини».

     На жаль, за зовнішніми ознаками визначити, чи небезпечна тварина для людини, неможливо. Зовнішніми ознаками сказу можуть бути: сильне слиновиділення, водо- і світлобоязнь, спроби кусати себе, параліч кінцівок, апатія, надмірна агресія або, навпаки, лагідність. Іноді симптоми можуть бути змазані або слабо виражені. Хвора на сказ тварина, не обов'язково схожа на монстра з налитими кров'ю очима та пінистою слиною з пащі.

     Справа в тому, що вірус може знаходитися в слині тварини за кілька днів до появи перших симптомів. Тобто, тварина може поводитися цілком природньо, але бути ураженою. Небезпека може приховуватися в будь-якій тварині, навіть у вашому домашньому улюбленці. Тому до лікаря потрібно йти відразу після укусу будь-якою твариною.

2. «Зараження відбувається при укусі дикою твариною».

     Звичайно ж, що основне джерело сказу все-таки дикі тварини (лисиці, єнотовидні собаки, їжаки та ін.), проте, домашні тварини (кішки і собаки) також відіграють велику роль у поширенні сказу. Захворівши на сказ, дикі тварини втрачають інстинктивну обережність і підходять до людей. На жаль, не замислюючись про небезпеку, чому лісові мешканці ведуть себе як ручні домашні, люди беруть їх на руки, годують, гладять. У групі ризику, переважно, діти.

     Зараження, відбувається при попаданні вірусу сказу в організм людини через слину хворих тварин при укусах, подряпинах, слизову оболонку очей, рота, носа. Вірус через пошкодження на шкірі може потрапити в організм людини навіть при контакті з яким-небудь предметом або одягом, забрудненими слиною хворої на сказ тварини (рясне слиновиділення - початкова ознака сказу!).

Саме тому, навіть якщо вас укусила або подряпала абсолютно здорова на вигляд тварина, потрібно йти до лікаря.

3. «Тварину, яка напала або виявляє агресію потрібно знищити».

     У жодному разі. Якщо на вас напала домашня тварина, то потрібно її ізолювати (закрити). Після чого негайно звернутися в найближчий травматологічний пункт. Потім зателефонувати у державну лікарню ветеринарної медицини.

    Тварину залишають в живих, оскільки ветеринари протягом 10 днів спостерігають за поведінкою тварини щоб перевірити, чи хворіє вона на сказ. Якщо виявиться, що вона просто агресивна можна уникнути лікування.

     Якщо вас вкусила собака, яка гуляла з господарем, то потрібно обов’язково взяти контакти господаря. або дайте йому свої. Якщо його вихованець захворів, він зрозуміє це не пізніше, ніж через 10 днів.

      На жаль, зазвичай агресію виявляють бездомні собаки. Простежити за ними просто неможливо.

     У випадку, коли на вас напала дика тварина (найчастіше – під час полювання), то в такому випадку тварину дійсно краще вбити. При цьому, труп потрібно відвезти ветеринарам для проведення досліджень.

3. «Лікування сказу - це 30 болючих уколів у живіт».

     Часто цим лякають дітей, щоб вони не підходили до тварин. В даний час ніяких 30 уколів від сказу не існує. Сьогодні для профілактики сказу роблять лише 5-6 безболісних уколів в плече.

    Сучасна схема екстреної профілактики сказу: обробка ураженої ділянки, потім лікувально-профілактична імунізація – шестиразове введення антирабічної вакцини (обов'язково в день укусу (!), після чого на 3, 7, 14, 30 і 90-й день. В особливо небезпечних випадках - додатково одноразове введення антирабічного імуноглобуліну (в день укусу).

     Однак, не все так просто. Протягом періоду щеплень (близько півроку), людині не можна перевтомлюватися, вживати спиртне (воно знешкоджує дію вакцини), купатися в басейні і водоймах, ходити в тренажерний зал і займатися спортом.

4. «Сказ можна вилікувати».

     Сказ – невиліковна хвороба, від якої кожні 10 хвилин в світі гине одна людина. Сказу можна уникнути, але тільки в тому випадку, якщо вчасно (до появи перших симптомів) провести лікувально-профілактичну вакцинацію.

     Так як лікування не дає ефекту, найважливіше значення відводиться профілактиці сказу.

   Крім того, в обов'язковому порядку щеплюються люди, що мають професійну необхідність працювати з тваринами - мисливці, ветеринари, собаколови.

Як потрібно діяти при укусі твариною?

    Якщо відбулося ослинення шкіри чи слизових оболонок, або укус чи подряпина твариною, навіть зовні здоровою, а тим більше бродячою, безпритульною чи дикою, або якщо є підозра, що вона хвора на сказ, необхідно:

• поранену поверхню ретельно промити водою з милом (чи детергентом) інтенсивно намилюючи протягом 10-15 хвилин. Глибокі рани промити струменем мильної води, наприклад, за допомогою шприца. Обробити краї рани антисептиком, але не припікати та не оброблювати 70 %-вим етиловим спиртом чи 5 %-вим розчином йоду.

• накладають на рану стерильну пов'язку;

• в найкоротший термін звернутися до найближчого медичного закладу.

• якщо є підозра захворювання домашніх тварин, звертайтеся до найближчої ветеринарної лікарні вашої зони обслуговування.

 

 

з/п

Назва структурного підрозділу та посада

П.І.Б.

Номер телефону

Києво-Святошинська районна державна лікарня ветеринарної медицини

1.

Начальник лікарні - лікар ветеринарної медицини

Давиденко Вадим Васильович

096-396-43-55

Ірпінська міська державна  лікарня ветеринарної медицини

2.

Начальник лікарні- лікар ветеринарної медицини-епізоотолог

Бісюк Василь Васильович

096-666-20-29

Шпитьківськаська  державна дільнична  лікарня ветеринарної медицини

3

Завідувач лікарні - лікар ветеринарної медицини по хворобах молодняка та неплідності тварин

Грек Олександр Васильович

067-949-15-49

Боярська міська державна  лікарня ветеринарної медицини

4.

Начальник лікарні- лікар ветеринарної медицини епізоотолог

Дембовський Станіслав Анатолійович

067-264-37-99

Гостомельська державна дільнична лікарня ветеринарної медицини

5.

Завідувач лікарні - лікар ветеринарної медицини по хворобах молодняка та неплідності тварин

Козак Микола Антонович

050-728-90-44

                     Ворзельська державна дільнична лікарня ветеринарної медицини

6

Завідувач лікарні - лікар ветеринарної медицини по незаразним хворобам  та неплідності тварин

Кулик Анатолій Романович

067-452-82-12

Гнатівська державна дільнична лікарня  ветеринарної медицини

7

Завідувач лікарні - лікар ветеринарної медицини по незаразним хворобам  та неплідності тварин

Ткаченко Павло Олександрович

067-790-35-68

 

Важливо пам'ятати!

Своєчасна і регулярна вакцинація тварин
- головний профілактичний захід боротьби зі сказом!

Статтю підготував: начальник Києво-Святошинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Ляпунов Микола Васильович

 

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні мешканці, односельці!

Відповідно до протоколу Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.04.2020 р. № 11 та Доручення в.о.голови Києво-Святошинської РДА №10-1 від 17.04.2020 р., у зв’язку з необхідністю дотримання заходів безпеки та з метою запобігання швидкому поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на тер0иторії Києво-Святошинського району Київської області,

Гатненська сільська рада звертається до Вас з проханням обмежити відвідування  кладовища в поминальні дні!

Бережіть себе та своїх близьких - залишайтеся вдома.

 Прості речі рятують життя!


УВАГА!!!

    «Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що продовжуються випадки шахрайства з боку невстановлених осіб, які від імені керівництва ДПС Київської області вимагають у представників бізнесу перерахувати кошти на банківські картки.

     Такі дзвінки шахраїв з телефонних номерів (095) 444 – 67 – 66, +3(050) 632-92-91.

     Такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів.

      Шановні платники! Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас будьте пильними та обачними, уважно перевіряйте інформацію, не  піддавайтесь на провокацію та ні за яких обставин не перераховуйте кошти на банківські картки за вимогою шахраїв, які представляються керівництвом Державної податкової служби.

     У разі таких випадків, просимо звертатись до підрозділів Національної поліції ( за телефоном 102 ) та до ГУ ДПС у Київській області (200 – 37 – 93, 200 – 37 – 50)».

 


УВАГА!!!

інформація для батьків  новонароджених дітей

З  заявою про призначення допомоги при народженні дитини до органів соцзахисту звертатись  після 5-го числа наступного місяця, коли інформація про народження дитини буде внесена до Державного реєстру.

Якщо при подачі електронної заяви виникла помилка, Вашу заяву було відхилено, звертайтесь до Києво-Святошинського районного відділу ДРАЦС

              (т. 04598-40-209)

Виконавчий комітет


ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П’ЯТДЕСЯТ ПЕРША (позачергова) СЕСІЯ VІІ  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  15 квітня 2020 року                                                                                               № 3

с. Гатне

 

Про запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території с.Гатне Гатненської сільської ради 

 

Відповідно до постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02 квітня 2020 року №255), доручення Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2020 р. № 12702/14/1-20, протокольного рішення №11 позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ст. 5 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Гатненської сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Рекомендувати громадянам на період карантину обмежитись в  пересуванні та перебуванні в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13 год. 00 хв. суботи до 06 год. 00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових)).

2. Рекомендувати громадянам здійснювати переміщення у кількості не більше ніж дві особи до місць поховань на території кладовища с.Гатне   відповідно до підпункту 2 пункту 2 постанови КМУ від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами, внесеними постановою КМУ від 02 квітня 2020 року №255).

3. Депутатському корпусу та виконавчому комітету Гатненської сільської ради організувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення та висвітлення прийнятих рішень щодо запровадження максимальних обмежувальних заходів на території с. Гатне.

4. Затвердити  розпорядження Гатненського сільського голови Корицького Б.Б. від 06 квітня 2020 року № 26, від 03 квітня 2020 року № 25, від 01 квітня 2020 року № 24, від 13 березня 2020 № 16, від 16.03.2020 № 15, розпорядження в.о. Гатненського сільського голови Дрощі П.В. від 23 березня 2020 року № 22, від 23 березня 2020 року № 21, від   березня 2020 року № 20.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Гатненського сільського голови Корицького Б.Б. від 06 квітня 2020 року № 26.

6. Оприлюднити це рішення на офіційному веб-сайті Гатненської сільської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голів постійних депутатських комісій, командира ГФ «Оберіг-Гатне» та  заступника   сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

 

Сільський голова                                                                                          Б.Б. Корицький   


 

 

 

 

 

 

 

Шановні односельці!

     Сусідська варта (neighborhood watch — сусідське спостереження) — згуртовані мешканці будинку чи території, що у співпраці з представниками поліції та іншими органами державної влади та місцевого самоврядування сприяють підвищенню спільної безпеки та займаються профілактикою злочинності і вандалізму в межах свого району.

     Якщо у Вас є бажання і можливість взяти приклад та перейняти досвід наших сусідів, жителів сіл Віта-Поштова і Юрівка, які вже не один рік захищають свої домівки і домівки сусідів від злочинних посягань, приходьте 13.02.2020 року о 17:00  до сільського клубу. Там відбудеться зустріч із засновниками Сусідської варти сіл Віта - Поштова та Юрівка. Будемо спілкуватися щодо прикладів, методів роботи, проблематики та перспективи впровадження програми сусідської варти.

Світлина від Сергія Вітенка.

 

 

 

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомогиhttps://rada.info/upload/users_files/04358508/0ad326ca457239a8de1a7cf5de6263dd.pdf

          Хочете позбавитись від вживання  алкоголю

           та наркотиків https://rada.info/upload/users_files/04358508/f9d1f2ad355ce4ee33bc6a535a5afbcc.pdf

         

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *