Вітання з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники

Гатненської амбулаторії загальної практики сімейної медицини!

Сердечно вітаємо всіх медичних працівників: лікарів, середній та молодший медичний персонал,  усіх тих, хто виконує благородну і відповідальну місію, забезпечує якісний рівень надання медичної допомоги у селі Гатне, з професійним святом – Днем медичного працівника!

Життя та здоров’я людей – це найвища цінність держави, яку Ви підтримуєте своєю щоденною, невтомною працею. Ми вдячні Вам за самовіддану працю, високий професіоналізм, відкриті серця і талант. Ваша наполеглива, самовіддана, чесна праця та громадянська відповідальність стали запорукою якісної і доступної медичної допомоги кожному, хто цього потребує, кожен з Вас на своєму місці докладає максимальних зусиль для забезпечення безумовного авторитету своєї галузі і підвищення довіри до системи охорони здоров’я.

Бажаємо усім Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя і успіхів у благородній справі, справі охорони здоров’я. Нехай збуваються Ваші кращі задуми, буде щасливою доля!

З повагою виконавчий комітет

Гатненської сільської ради та