Вітання зі святом Святої Трійці

Шановні односельці!

Щиро вітаю Вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря - святом Трійці! Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива.

Традиційно цей день вважається початком історії церкви, коли Господь відкрив апостолам повноту своєї слави у триєдинствi: Бога-Отця, Бога-Сина i Святого Духу. Він є тим фундаментом, на якому побудована велична основа нашої духовності та віри, які у всі часи допомагали людині зберігати свою гідність, пошану до оточуючих, спрямовували думки і почуття до вічних духовних ідеалів.

Нехай же разом зі свіжою зеленню у ваші родини прийде мир, щастя, радість, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому.

Бажаю Вам душевного спокою, гармонії, мудрості, добрих починань, щастя і здоров'я.

Голова Гатненської сільської ради

Корицький Броніслав Броніславович