Юні гатненці зібрали цілий букет нагород

Діти – квіти нашого життя, цвіт нашої нації, наше майбутнє. Ми завжди радіємо перемогам наших юних односельців у змаганнях та конкурсах різного рівня. Вітаємо наших зірочок, їх педагогів та батьків!

ГРАН-ПРІ обласного конкурсу читців ім. Т.Г. Шевченка виборов гатненець

У березні в Києво-Святошинському культурно-мистецького центрі, що в Новосілках, відбувся XXIX обласний огляд-конкурс читців імені Т. Г. Шевченка.

Організатори заходу, а це управління культури, національностей та релігій Київської ОДА та КЗ КОР "Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи", прагнуть всіляко популяризувати твори Кобзаря, класиків української та світової літератури, сучасних письменників та поетів, підтримати талановитих майстрів художнього слова, сцени.

Цього разу у конкурсі взяли участь 57 читців, вміння яких оцінувало компетентне журі на чолі з в. о. голови Київської обласної Національної спілки письменників України Володимиром Бубирем. Артистичні, дуже емоційні виступи учасників не залишили байдужими присутніх.

І ось визначення переможців. Володарем Гран-Прі став учень Гатненської ЗОШ Сергій Ситніченко (художній керівник Зураб Сісоян). У номінації "Виконання конкурсної програми" друге місце посіла Дар'я Лозинська з Горенич, спеціальним дипломом нагороджена Вікторія Рудоман із Білогородки.

Майстерність танцюристів студії бального танцю "Step by Step Гатне"

Нещодавно Спілка громадських організацій спортивного танцю України провела Всеукраїнські класифікаційні змагання "ПЕРЛИНИ СЕЗОНУ- 2019", в яких юні вихованці студії бального танцю "Step by Step Гатне", під чуйним керівництвом Михайла та Наталі Литвиненків, в черговий раз продемонстрували свою високу майстерність, здобувши немало нагород. У масовому і досить гарно організованому заході взяли участь понад 900 учасників із різних міст України. Цього разу, як нам особисто повідомили організатори Андрій Городецький і Максим Пелих, на танцпол крім постійних команд з Київщини, Житомирщини, вперше вийшли танцюристи з Вінниці, Сум та Одеси. Всі учасники мали високий рівень підготовки, більшість з них - це неодноразові призери та переможці різних танцювальних конкурсів.

Учні студії бального танцю "Step by Step - sportclub Гатне" на Всеукраїнському класифікаційному змаганні "ПЕРЛИНИ СЕЗОНУ 2019" вибороли чимало призових місць. Так, серед шестирічок перші місця здобули Олег Литвиненко та Марта Скуратовська, Денис Нетреба та Софія Костенко, друге - Даниїл Грязнов та Маргарита Бондаренко, Михайло Ситниченко та Каріна Зубченко.

Також у різних номінаціях перемогу святкували Ярослава Кірч, Назар Бартков та Дарина Кубай, Ірина Гамбаль, друге місце вибороли Аріна Погорєлко, Юлія Давиденко, Ангеліна Підлеснюк, Еля Столбова, Вероніка Кудінова, Даниїл Нікішин та Анастасія Підлеснюк, Марiя Ващенко, Алiна Савалюк, Володимир Сiряк та Анастасiя Мишенко, третіми були Ніка Орлова, Ганна Андрiйчук, Лiза Гузiй, Софiя Савалюк.

Перемога ансамблю народної пiснi "Украiнський вiзерунок"

Дитячий ансамбль народної пiснi з Гатного "Украiнський вiзерунок", під керівництвом Лiждвой М. В. здобув Гран-прі на Міжнародному  фестивалі-конкурсу мистецтв «Соняшник», який відбувся 14 квітня, за підтримки Міністерства культури Соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді та благодійного фонду «Соняшник».

Цей захід проводиться з метою створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, популяризації сучасної української культури, взаємозбагачення міжнаціональних культурних традицій.

Ансамбль був створений лише на початку року, а вже отримав найвищу відзнаку – Гран-прі. «Це був перший виступ нашого творчого колективу на такому  рейтинговому конкурсі і  от ми маємо такі високі результати. Це говорить про високий рівень підготовки дівчат, вважаю, що ансамбль заслужено здобув нагороди», - сказав  директор Гатненського закладу культури Зураб Сiсоян.

Вітаємо дівчат та керівника колективу! Так тримати!