Вшанування учасників ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи в селі Гатне

Шановні учасники ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи!

Шановні мешканці села Гатне!

Щороку 26 квітня відзначається Міжнародний день пам'яті загиблих на Чорнобильській атомній електростанції.

Чорнобильська АЕС – первісток атомної енергетики України, її гордість, стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Потужний вибух, еквівалентний 500 хіросімським бомбам, змінив життя мільйонів людей. За даними Міжнародної програми Всесвітньої організації охорони здоров'я у ліквідації наслідків чорнобильської катастрофи брали участь 800 000 чоловік. Всього ж в Україні від чорнобильської катастрофи постраждало більше 3 мільйонів чоловік, 90 000 було переселено із забруднених територій.

Ліквідація наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – інтернаціональний подвиг, символ мужності і єднання людей перед лихом. Смертельні промені радіації виявилися безсилими перед героїзмом і самовідданістю тих чоловіків і жінок, які зійшлися в нерівному бою з ядерною стихією в Чорнобилі. Їхній подвиг назавжди увійшов до літопису мужності й патріотизму українського народу.

Серед ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС були і мешканці нашого села.

Вам, шановні ліквідатори, наші односельці, найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію, сміливість та відвагу. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Голова Гатненської сільської ради Корицький Броніслав Броніславович разом з депутатими вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів біля меморіалу ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, що розташований на території села біля кладовища. Окрім цього, сільський голова підписав розпорядження щодо надання щорічної грошової допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вдовам загиблих учасників ліквідації аварії по 1000,00 грн. кожному.