Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

     15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану. Саме цього дня  було закінчено неоголошену війну, яка тривала майже 10 років.

     Близько 160 тисяч посланців з  України виконували свій інтернаціональний обов’язок, проявляючи вірність присязі, відвагу і мужність. Багато з них загинули в боях смертю хоробрих, померли від ран уже в мирний час.

      Незважаючи на всі труднощі, вони і сьогодні  дають приклад високої громадянськості й відповідальності за стан справ у суспільстві, доводять свою вірність загальнолюдським цінностям, продовжують славетні традиції фронтовиків і своїх бойових побратимів.

     Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем відданості  народу та державі у наші дні.

     В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув, із вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

     Бажаю  Вам і Вашим родинам здоров’я, миру,  родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, і добра.

 

З повагою,

Гатненський сільський голова          Корицький Броніслав Броніславович

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *