Міжнародний День захисту дітей

Картинки по запросу фото до дня захисту дітейЛюбі юні друзі!   Шановні мешканці села Гатне!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний День захисту дітей - прекрасне родинне свято, свято радості та надії. Діти це майбутнє нашої Української Держави, ми прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, щоб прославляли свої родини і рідний край. У дітей не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі.

Для сільської ради турбота про малечу, захист їхніх прав є одним із найголовніших обов’язків. Для дітей нашого села ми  будуємо новий сучасний садочок, допомагаємо школі, виділяємо кошти на оздоровлення та проводимо різноманітні заходи. Наш обов’язок зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце. Ми, дорослі, повинні об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Дорогі хлопчики та дівчатка, ви наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях.

З повагою Броніслав Корицький, Гатненський сільський голова.