АНДРІЙ БЕЗПАЛИЙ ДОЛАЄ НОВІ РУБЕЖІ

У Київському марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 загалом взяло участь більше 10 тисяч любителів бігу з 52 країн світу. Кожен долав дистанцію, яка йому до снаги. Тут можна було здолати повну марафонську дистанцію 42,195 км, пробігти 21,0975, 10, 5 чи 1 кілометр. Вперше відбувся трикілометровий жіночий забіг AvonPinkRUN. Його мета зібрати кошти на придбання мобільного мамографа для діагностики раку молочної залози. Також стартував благодійний забіг “Переможці” (дистанція 2 км) для збору коштів на протези для воїнів АТО. Були й дитячі забіги на дистанціях 100 м, 500 м і 1000 м. До речі, Wizz Air Kyiv City Marathon присвоєно найвищу відмітку (5 зірок) у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації.

Серед 1200 учасників найпрестижнішого забігу на 42,195 км був і представник спортивного клубу "Гатне" Андрій Безпалий.

 І хоча погода 8 жовтня не радувала: йшов дощ, неприємний вітерець пронизував до кісток, учасники головного забігу восьмого міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2017 мали намір показати свої найкращі результати. Варто зазначити, що у цьому марафоні беруть участь і професіонали, й любителі різних вікових категоріях, тому переможців визначали і в абсолютній першості, й у різних групах.

Маршрут марафону зі стартом та фінішем на Майдані Незалежності пролягав мальовничими вулицями української столиці в одне коло. Першим дистанцію за 2 години 24 хвилини 20 секунд здолав Артем Піддубний з Бахмута Донецької області, другим з результатом 2:30.35

фінішував Анатолій Бондаренко, третім - Володимир Васьков (2:31.39).

Добре виступив і Андрій Безпалий, який у своїй віковій категорії 18-22 роки посів почесне друге місце з результатом 3 години 6 хвилин 19 секунд. Це 36 місце у абсолютній першості й кращий персональний результат юнака на марафонській дистанції.

У найближчих планах Андрія взяти участь у напівмарафоні, що відбудеться 29 жовтня у Львові.

Вітаємо нашого спортсмена з черговим успіхом і бажаємо йому нових перемог у спорті.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *