ШОСТА (позачергова) СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 11 березня 2021 року                                                                      № 6/13

Про розгляд звернення Онищука В.О.

Заслухавши доповідь голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування Гатненської сільської ради VIII скликання Онищука В.О. щодо порушення депутатської етики депутатом Гатненської сільської ради Майбогіною Н.В., враховуючи пропозицію щодо розроблення «Кодексу депутатської етики Гатненської сільської ради», Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Доручити секретарю Гатненської сільської ради Шульгану Дмитру Юрійовичу розробити проект «Кодексу депутатської етики Гатненської сільської ради» та подати його на розгляд сесії в установленому порядку.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування (Онищук В.О.).
Сільський голова                                                      Олександр ПАЛАМАРЧУК