ШОСТА (позачергова) СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 11 березня 2021 року                                                                      № 6/6

Про передачу комунального майна в оперативне управління

Відповідно до   Законів України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482  "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та з метою забезпечення ефективності використання комунального майна, враховуючи рекомендації постійної комісії з планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Передати в оперативне управління Гатненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області комунальне майно Гатненської сільської територіальної громади – нежитлову будівлю загальною площею 5 763,7 кв.м, розташовану за адресою: село Гатне, вулиця Космонавтів, будинок
  2. Передати в оперативне управління Юрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області комунальне майно Гатненської сільської територіальної громади – нежитлову будівлю загальною площею 2 614,5 кв.м, розташовану за адресою: село Юрівка, вулиця Шевченка, 3.
  3. Передати в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги Гатненської сільської ради» комунальне майно Гатненської сільської територіальної громади – нежитлову будівлю загальною площею 265,5 кв.м, розташовану за адресою: село Гатне, вулиця Івана Франка, будинок 4.
  4. Передати в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги Гатненської сільської ради» комунальне майно Гатненської сільської територіальної громади – нежитлову будівлю загальною площею 216,5 кв.м, розташовану за адресою: село Юрівка, вулиця Кооперативна, будинок 4.
  5. Передати в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги Гатненської сільської ради» комунальне майно Гатненської сільської територіальної громади – нежитлову будівлю загальною площею 100,6 кв.м, розташовану за адресою: село Віта Поштова, вулиця Звенигородська, будинок 26.
  6. Керівникам вищевказаних закладів здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію Гатненської сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
  Сільський голова                                                  Олександр ПАЛАМАРЧУК