ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ШОСТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ   Р І Ш Е Н Н Я від 11 березня 2021 року                                                                      № 6/12 с. Гатне   Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунальної установи «Об’єднаний Трудовий архів  сіл, селищ, міст Бучанського району» на 2021 рік   Відповідно до пункту 22) частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України  «Про національний архівний фонд та архівні установи», з метою забезпечення збереженості документів з кадрових питань (особового складу) суб’єктів господарської діяльності незалежно від форм власності майна та підпорядкування, або ліквідованих підприємств, установ та організацій, що діяли (були зареєстровані), розташовані на території Гатненської територіальної громади, розглянувши і обговоривши   проект  програми на 2021 рік, враховуючи висновки та пропозиції постійних комісій ради, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА: 1.Затвердити   Програму фінансової підтримки  Комунальної установи «Об’єднаний Трудовий  архів  сіл, селищ, міст Бучанського району»  на 2021 рік, що додається.
  1. Виконавчому комітету Гатненської сільської ради забезпечити виконання заходів Програми у 2021 рік
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Гатненської сільської ради забезпечити фінансування заходів Програми, згідно з затвердженим кошторисом.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії Січкаренко Л.М.)

Сільський голова                                                Олександр ПАЛАМАРЧУК