ШОСТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 11 березня 2021 року                                                                      № 6/

Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через «Центр надання адміністративних послуг» Гатненської сільської ради

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 року №123-р, яким внесено зміни до додатку до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2020 року №1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Внести зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через “Центр надання адміністративних послуг” Гатненської сільської ради затверджених рішенням другої сесії VIII скликання від 17.12.2020 р. № 2/2-1, та  викласти його у новій редакції, що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника сільського голови Лєзніка М.Г. та на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування (Онищук В.О.).
    Сільський голова                                                      Олександр ПАЛАМАРЧУК