ШОСТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 11 березня 2021 року                                                                      № 6/

Про передачу на баланс Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області (код ЄДРПОУ 25667122) майна, основних засобів та матеріально технічної бази

Відповідно до Бюджетного кодексу України, ст. 16, 25, 26, 59, , 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону “Про освіту”, враховуючи Розпорядження Кабінету Міністрів України № 715-р від 12 червня 2020 року “Про визначення адміністративних центрів та затвердження територіальних громад Київської області”, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Передати безоплатно з балансу Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області на баланс Юрівської загальноосвітньої школи Гатненської сільської ради Фастівського району Київськорї області (код ЄДРПОУ 25667122) закріплене за вищевказаним закладом майно, основні засоби та матеріально-технічну базу.
  2. Створити комісію з приймання-передачі майна, вказаного у п.1 даного рішення у складі:
Гуріненко Марія Олександрівна – головний бухгалтер Гатненської сільської ради; Сєркова Анна Петрівна – головний бухгалтер Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Бондар Любов Андріївна – завідувач господарством Юрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  1. Доручити т.в.о. начальника управління освіти та директору Юріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів затвердити Акт прийому-передачі майна, основних засобів та матеріально технічної бази закладу, вказаного в п.1 даного рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
 Сільський голова                                                 Олександр ПАЛАМАРЧУК