П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 11 лютого 2021 року                                                                        №  5/145

Про погодження Статуту Громадського формування з охорони громадського порядку «Віта-Захист»

Відповідно до підпункту 7 пункту “б” статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 11 Закону України “ Про громадські об'єднання“, статті 5 Закону України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, з метою забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, а також з метою більш тісного партнерства поліції з населенням, на підставі листа голови ГФ «Віта-Захист», Гатненська сільська рада   ВИРІШИЛА:
  1. Погодити Статут Громадського формування з охорони громадського порядку «Віта-Захист», що додається.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника сільського голови Вітенка С.М.
  Сільський голова                                                        Олександр Паламарчук