ДЕСЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 08 липня  2021 року                                                                               №10/88

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності

З метою впорядкування угідь, забезпечення ведення Державного земельного кадастру, формування земельних ділянок комунальної власності об’єднаної територіальної громади, керуючись ст. 12, ст. , ст. 184, п. 21 Перехідних положень Розділу Х Земельного кодексу України, ст. 26, ст. 35 Закону України «Про землеустрій», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку інвентаризації земель та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 05 червня 2019 року № 476, враховуючи рекомендації засідання постійної депутатської комісії сільської ради від 07.07.2021 р., Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Надати дозвіл виконавчому комітету Гатненської сільської ради на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності на території Гатненської сільської ради, Фастівського району, Київської області, в тому числі території сіл Гатне, Віта-Поштова та Юрівка.
  2. Відділу регулювання земельних відносин виконавчого комітету Гатненської сільської ради здійснити заходи щодо розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
  3. Відділу фінансів виконавчого комітету Гатненської сільської ради забезпечити фінансування робіт з розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову земельної комісії.
  Сільський голова                                                Олександр ПАЛАМАРЧУК