ДЕСЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 08 липня 2021 року                                                                            № 10/10

Про передачу комунального майна в оперативне управління

Відповідно до   Законів України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.199 8 № 1482  "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та з метою забезпечення ефективності використання комунального майна, враховуючи рекомендації постійної комісії з планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Передати в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги Гатненської сільської ради», основні засоби, комунальне майно Гатненської сільської територіальної громади – нежитлову будівлю загальною площею 265,5 кв.м, розташовану за адресою: село Гатне, вулиця Івана Франка, 4; нежитлову будівлю загальною площею 216,5 кв.м., розташовану за адресою: село Юрівка, вулиця Кооперативна, 4; нежитлову будівлю загальною площею 100,6 кв.м, розташовану за адресою: село Віта Поштова, вулиця Звенигородська, 26, та основні засоби.
  2. Доручити Гатненському сільському голові Паламарчуку О.І. укласти Договір про закріплення на праві оперативного управління майна, що перебуває у комунальній власності Гатненської територіальної громади за Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико – санітарної допомоги Гатненської сільської ради».
  3. Керівнику «Центр первинної медико – санітарної допомоги Гатненської сільської ради» прийняти комунальне майно,здійснювати заходи щодо ефективного використання та збереження переданого майна.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію Гатненської сільської ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).
  Сільський голова                                                  Олександр ПАЛАМАРЧУК