ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОСЬМА позачергова СЕСІЯ VІІІ  СКЛИКАННЯ   Р І Ш Е Н Н Я від 13 травня 2021 року                                                                         №  8/74 с. Гатне   Про розгляд звернення Майбогіної Н.В.   Розглянувши звернення депутата Гатненської сільської ради VIII скликання Майбогіної Надії Валеріївни, щодо систематизації звернень громадян, враховуючи потребу в запроваджені дієвого механізму подачі заявок онлайн, систематизації збору, опрацювання та контролю по їх своєчасному виконанню, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Гатненської сільської ради   ВИРІШИЛА:
  1. Взяти до відома звернення депутата Майбогіної Н.В. та доручити виконавчому комітету Гатненської сільської ради надати пропозиції щодо технічних можливостей реалізації даного питання.
    Сільський голова                                               Олександр ПАЛАМАРЧУК