ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЬОМА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ Р І Ш Е Н Н Я від  квітня 2021 року                                                                   № 7/ с. Гатне                        Про виділення коштів на придбання паливо-мастильних матеріалів З метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації в зимовий та весняний періоди, для забезпечення ефективного реагування на пожежі та належного функціонування пожежно-рятувального підрозділу, на лист начальника Києво-Святошинського районного відділу Головного управління ДСНС України у Київській області від 29.03.2021 року № 237, враховуючи рішення місцевої комісії з питань ТЕБ та НС від 02.04.2021 року №3, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Гатненська сільська рада  ВИРІШИЛА:
  1. Доручити начальнику фінансово-економічного управління Гатненської сільської ради (Бобруйко О.С.) виділити з місцевого резервного фонду кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів (300 літрів бензину А-92 та 600 літрів ДТ) для Києво-Святошинського районного відділу Головного управління ДСНС України у Київській області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника сільського голови Вітенка С.М.
Сільський голова                                                  Олександр ПАЛАМАРЧУК