П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ  СКЛИКАННЯ

від 11 лютого 2021 року                                                                        №  5/5

Про внесення змін та затвердження

Статуту Комунального підприємства «ІНТЕР-К» ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції

Керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити найменування підприємства – Комунальне підприємство «ІНТЕР-К» ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».
  2. Внести зміни та затвердити Статут Комунального підприємства Гатненської сільської ради «ІНТЕР-К» ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» в новій редакції, що додається.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (Січкаренко Л.М.).

Сільський голова                                                  Олександр ПАЛАМАРЧУК