П’ЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

від 11 лютого 2021 року                                                                       №81

Про внесення змін в рішення 29 сесії Віто-Поштової сільської ради 6 скликання від 29.04.2014 року № 29-71

Розглянувши клопотання громадян України Апреутес Вікторії Віталіївни, Котирла Романа Вячеславовича та Котирла Олега Віталійовича (вх. № А-73 від 02.02.2021 року) щодо внесення змін в рішення 29 сесії Віто-Поштової сільської ради 6 скликання від 29.04.2014 року № 29-71 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» орієнтовною площею 0,1859 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Боярська, 15 в с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області, у зв’язку зі смертю гр. Котирло Валентини Іванівни, враховуючи висновок постійній комісії з питань земельних відносин, містобудування, архітектури, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології такеруючись ст.ст.12, 20, 39, 186, 186-1 Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:
  1. Внести зміни в рішення 29 сесії Віто-Поштової сільської ради 6 скликання від 29.04.2014 року № 29-71 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність» та викласти в наступній редакції:
1.1. Надати громадянам України Апреутес Вікторії Віталіївні, Котирлу Роману Вячеславовичу та Котирлу Олегу Віталійовичудозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1859 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Боярська, 15 в с. Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області.
  1. Роботи з розроблення проекту розпочати після укладання договору із юридичною (фізичною) особою, яка у відповідності до Закону України «Про землеустрій» є розробником документації із землеустрою.
  2. Зміст проекту землеустрою повинен відповідати вимогам ст. 50 Закону України «Про землеустрій».
-2-
  1. Погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність протягом 12 місяців з дня набрання чинності даного рішення направити до Гатненської сільської ради на затвердження.
  2. Приступати до використання земельної ділянки до встановлення її меж в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та державної реєстрації забороняється.
    Гатненський сільський голова                                         О.І. Паламарчук