ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ   Р І Ш Е Н Н Я

від 04 листопада 2021 року                                                                         № 14/

Про внесення змін в План соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради

Відповідно до п. 22 ч.1 ст. 26  Закону України «По місцеве самоврядування в Україні»,  Закону «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України № 75 від 30 березня 2016 року Про затвердження Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації прогнозних та програмних документів соціально – економічного розвитку об’єднаної територіальної громади,  розглянувши і обговоривши поданий виконавчим комітетом Гатненської сільської ради  проект внесення змін до плану соціально – економічного розвитку  Гатненської сільської ради на 2021 рік, враховуючи висновки та пропозиції постійних комісій ради, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни в План соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради на 2021 рік та затвердити його з урахуванням змін в редакції, що додається.
  2. Доповнити План соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради на 2021 рік наступними видами робіт:
  • Будівництво мереж внутрішнього газопостачання дошкільного навчального закладу по вул.Звенигородській, 95-б с.Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області
  • Проект «Реконструкція парку "Добрий дуб" в с.Гатне, Київська область»
  • Проект «Реконструкція парку "Народний" в с.Гатне, Київська область»
  • Проект «Реконструкція парку "Чумацький шлях" в с. Віта-Поштова, Київська область»
  • Проект "Капітальний ремонт дороги по вул.Абрикосова в с.Гатне Фастівського району Київської області"
  • Проект «Капітальний ремонт тротуару по вул. Свободи в с.Гатне, Фастівського району, Київської області»
  • Проект «Капітальний ремонт тротуару по вул. Жулянська в с.Гатне, Фастівського району, Київської області»
  • Проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Кооперативна від вул.Звенигородська до вул.Набережна в с.Віта-Поштова, Фастівського району, Київської області»
  • Капітальний ремонт приміщення холу Юрівської ЗОШ І-ІІІ ст
  • Проект «Будівництво світлофорних об'єктів с. Юрівка вул. Шевченка, с. Гатне вул. Київська»

1. Виконкому Гатненської сільської ради:
  • забезпечити виконання   заходів передбачених планом;
  • оприлюднити рішення на офіційному сайті Гатненської сільської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії – Січкаренко Л.М.)

Сільський голова                                                 Олександр ПАЛАМАРЧУК

5Додаток до Плану соц-економ Гатненської територіальної громади (1) (1)