ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПЕРША СЕСІЯ VІІІ  СКЛИКАННЯ

від  06 листопада 2020 року                                                                       № 13

Про утворення  постійних депутатських  комісій  Гатненської сільської ради VІІІ скликання

Відповідно до п.2. ч.1 ст.26,  ст. 47  Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Гатненська сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Утворити сім постійних депутатських комісій Гатненської сільської ради VІІ скликання.
    • Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування.
    • Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій.
    • Постійна комісія з питань земельних відносин, містобудування, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології.
    • Постійна комісія з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, та туризму.
    • Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці, соціального захисту населення та спорту.
    • Постійна комісія з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, свободи слова, захисту прав і законних інтересів громадян та взаємодії із засобами масової інформації.
    • Постійна комісія з питань підприємницької діяльності, промислової політики, торгівлі, реклами, архітектури, благоустрою, транспорту та зв'язку.

1. Обрати голів та склад постійних комісій:
    • Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики, організації діяльності ради та взаємодії з органами місцевого самоврядування:

Онищук Володимир Олексійович – голова комісії Пилипенко Сергій Максимович – член комісії Пекарський Петро В’ячеславович - член комісії

• Постійна комісія з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

Січкаренко Людмила Михайлівна- – голова комісії Нікітенко Валентин Андрійович - – голова комісії Бобруйко Павло Петрович - член комісії

• Постійна комісія з питань земельних відносин, містобудування, капітального будівництва, агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та екології:

Вітенко Сергій  Миколайович– голова комісії Дубина Віктор Васильович - член комісії Тромса Олександр Олександрович - член комісії

• Постійна комісія з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, та туризму:

Вахненко Вадим В’ячеславович -– голова комісії Савалюк Микола Петрович -член комісії Майбогіна Надія Валеріївна -член комісії

• Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці, соціального захисту населення та спорту: Пацьора Людмила Валентинівна – голова комісії

Сафончик Володимир Миколайович -член комісії Загорський Олексій Леонідович - член комісії

• Постійна комісія з питань законності, правопорядку, боротьби з корупцією, регуляторної політики, свободи слова, захисту прав і законних інтересів громадян та взаємодії із засобами масової інформації: