Рада

Протокол № 17 від 10.12.2021 року

Протокол_14_з_питань_освіти_4d402.pdf

Протокол №15 від 08.10.2021 року

Протокол №14 від 28.09.2021 року

Протокол 9

Протокол № 5   засідання постійної депутатської комісії З питань освіти, науки, культури, духовності, історії та туризму  

Гатненської сільської ради VІІІ скликання.    

с. Гатне                                                                                    10 лютого 2021 року вул. Київська 138 Зала Гатненського клубу Розпочато о 13 год. 00 хв. Закінчено о 14 год. 45 хв.  

Присутні :

 1. Голова сільради – Паламарчук О.І.
 2. Голова комісії – Вахненко В.В.
 3. Член комісії – Савалюк М.П.
 4. Секретар комісії – Майбогіна Н.В.
 5. Заступник голови сільради – Ляшук С.М.
 6. Депутат районної ради – Шелест В.
 7. Член виконкому – Єрмоленко Г.О.

  Батьки учнів КПНЗ «Чабанівська ДШМ»:

 1. Мегідка В.
 2. Давиденко Л.
 3. Бєлих Н.
 4. Герман К.
 5. Романчук М.
 6. Романчук Р.
 7. Корчовська О.
 8. Луцик О.
 9. Оводєй С.
 10. Сивокінь А.

    Порядок денний:  

 1. Компенсація оплати за навчання дітей в КПНЗ «Чабанівська ДШМ», які проживають в с.Юрівка, с.Гатне, с.Віта-Поштова.

  Слухали:

 1. Голова комісії Вахненко В.В. ознайомив присутніх з проблемою, винесеною на обговорення, – раптове збільшення вартості навчання в КПНЗ «Чабанівська ДШМ» для жителів Гатненської ОТГ та прохання батьків про компенсацію оплати за навчання.

 

 1. Голова сільради зазначив, що проблему слід розглядати комплексно і визначити, як допомогти дітям довчитися до кінця 2020-2021 навчального року.

Голова наголосив, що дав доручення заступнику з питань освіти, культури та соціального захисту населення  Ляшук С.М. до початку наступного навчального року відкрити власну школу мистецтв і залучити викладачів КПНЗ «Чабанівської ДШМ» до співпраці.   Голова висловив припущення, що, якщо наша громада буде тільки дофінансовувати послуги, не розвиваючи власні заклади освіти, то задовольнити потреби всіх охочих буде неможливо. Проблема ускладняюється й тим, що наша громада не має важелів на процес ціноутворення освітніх послуг, адже ДШМ належить Чабанівській ОТГ. Голова зауважив, що на прохання сільради від КПНЗ не надходили документи, на підставі яких підвищується оплата за освітні послуги.  Він повідомив, що керівник КПНЗ надав інформацію про перемоги учнів-жителів Гатненської ОТГ у творчих конкурсах та фестивалях місцевого, обласного, національного та міжнародного рівнів. Наразі разом з урахуванням пільгових категорій це становить 34 дитини.  

 1. Заступник голови комісії Савалюк М. зауважив, що, на відміну від культурних закладів, спорт у нашій громаді фінансується в значно більшому обсязі. Він наголосив, що планується будівництво стадіону, на який виділено кошти, у штаті виконавчих органів на заробітній платі знаходяться 4 тренери, дітям, які навчаються в спортивних секціях, фінансується одяг, взуття тощо.

  4.Голова сільради Паламарчук О. зауважив, що сільська рада планує так само розвивати культуру, як і спорт.   Відбулась дискусія між О.Паламарчуком та батьками учнів щодо моделей дофінансування оплати за навчання. Розглядались різні критерії, зокрема показники успішності дітей, пільгові категорії, можливість дофінансувати оплату всім учням.   Вирішили:   Компенсувати 50% вартості оплати за навчання всім учням, за умови їх (або хоча б одного з батьків) реєстрації на території Гатненської сільської ради. Рекомендувати бюджетній комісії виділити 382 200 грн на фінансування допомоги.   Проголосували: За  3, Проти 0, Утримались 0. Вахненко В.В. Савалюк М.П. Майбогіна Н.В.  

Адреса
вул. Київська,138, с. Гатне, Фастівський р-н, Київська обл., 08160
Телефон/факс

(044) 251 05 11

КоНТАКТ-центр

044 251 05 10