Річний звіт Гатненського сільського голови

Насамперед хочу подякувати усім тим, хто працював із нами протягом цього року. Погодьтеся 2018 - був непростим, проте нам вдалося багато зробити для розвитку села та забезпечення добробуту громади. За рахунок бюджетних коштів втілені у життя важливі соціальні та інфраструктурні проекти, реалізуються програми в сфері освіти та медицини, багато уваги приділено розвитку спорту. Це спільне досягнення нашої команди – всіх небайдужих, хто працює на благо громади села. Напередодні нового року, хотілося б комплексно презентувати відповідні результати роботи виконавчого комітету Гатненської сільської ради.

РОЗВИТОК РЕАЛЬНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ

У с. Гатному станом на 1 січня 2018 року ведуть виробничу діяльність та надають послуги 49 товариств з обмеженою відповідальністю, 7 приватних підприємців, більше 20 фізичних осіб підприємців. За попередніми підсумками у 2018 році до бюджету села надійшло 40 000 000 грн. Зафіксована позитивна динаміка обсягу реалізованої продукції та послуг у порівнянні з попередніми роками. Таке зростання пов’язане як із збільшенням кількості працюючих підприємств, так і у певній мірі, й із подорожанням продукції та послуг.

БУДІВНИЦТВО ТА ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КЛІМАТ

Варто зазначити, що у цьому році, як ніколи, Гатне активно забудовується. Як наслідок - від сплати пайової участі забудовниками до бюджету села надійшли кошти у розмірі 4600 000 грн. Особлива увага приділяється благоустрою території громади – за рік встановлено один дитячий та один спортивний майданчик на території Гатнянської ЗОШ І-ІІІ ступеню по вул. Космонавтів, 1; розпочато будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів 1/1.

Останніми роками спостерігається поліпшення інвестиційного клімату в нашій місцевості. Зрозуміло, що на нині інвестиції спрямовуються у ті галузі, які мають найкращу перспективу розвитку та можуть забезпечувати їх високу ефективність. Це будівництво, транспорт, оптова та роздрібна торгівля та операції з нерухомістю.

ТРАНСПОРТ

Важливим досягненням цього року щодо транспортного забезпечення громади села можна назвати придбання мікроавтобусу на 18 місць «FORD Transit», який одразу ж почали використовувати для потреб громади Зокрема цей транспортний засіб перевозить наших юних спортсменів на змагання. Крім того, у поточному році відбулося поповнення автопарку КП «МКП Гатне»: придбано екскаватор навантажувач JCB 3CX і причіп для збирання та перевезення сміття 2ПТС.

ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ

У Гатному на вул. І.Франка,4 працює заклад первинної ланки медичної допомоги - Гатненська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (Акредитаційний Сертифікат другої категорії (серія АБ №000285), виданий 25.07.2017 року, реєстраційний №028517) Штатна чисельність працівників амбулаторії - 9 осіб, з них - три лікаря з вищою освітою; дві медичні сестри загальної практики; молодша медична сестра, акушер, лаборант та регістратор. Середньодобове відвідування амбулаторії становить близько 30-35 пацієнтів. У 2018 році за медичною допомогою до Гатненської амбулаторії ЗПСМ, звернулося  9013 осіб, в тому числі діти у віці від 0 до 18 років - 5457 чоловік. В поточному році за рахунок коштів місцевого бюджету було завершено ремонт приміщення амбулаторії, покращено фасад будівлі медичного закладу, поруч облаштована стоянка для автомобілів.

Реформа первинної медицини в сільській місцевості тільки розпочалася. Наша спільна мета – максимально створити умови для надання громаді села якісних медичних послуг. Ми розуміємо, що для цього потрібні сучасне обладнання та інструментарій для матеріально-технічної бази амбулаторії, забезпечення необхідних умов праці лікарям. У цьому напрямі сільська рада активно працює.

ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ ОСВІТИ

На сьогодні в Гатнянській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів навчається 529 школярів, із них у початковій школі – 284 учнів, у середніх та старших класах – 245 учнів. Педагогічний колектив Гатнянської ЗОШ, який нараховує 42 вчителя, плідно співпрацює з місцевою владою. Ми ніколи не відмовляємо у вирішенні шкільних питань, особливо якщо вони стосуються якості навчання та здоров’я школярів. У поточному навчальному році за власні кошти депутатського корпусу та сільського голови зроблено підключення доступу до мережі Інтернет у кожен клас Гатнянської ЗОШ. Ми завжди намагаємося піклуватися про здоров’я дітей, чимало коштів виділяється з місцевого бюджету на покращене харчування учнів. Улітку цього року за рахунок сільської ради було забезпечено оздоровлення 55 дітей, які під час канікулів відпочивали в дитячому таборі на узбережжі Азовського моря.

На передодні свята Першого Дзвоника пришкільна територія набула оновленого вигляду: заасфальтовано дорогу від вул. Київська до школи, зроблено новий тротуар, частково здійснено огородження шкільного подвір’я парканом та встановлені нові ворота.

До свята Дня Святого Миколая сільською радою були придбані та передані подарунки дітлахам, які навчаються в Гатнянській ЗОШ І-ІІІ ступеня та ДНЗ «Умка».

ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

На утримання сільського клубу адміністрація села виділила у 2018 році 400 000 грн. За ці кошти було придбано музичне обладнання, сценічні костюми. При Гатненському клубі відкрито гуртки образотворчого та прикладного мистецтва, гри на фортепіано, та гітарі, створено дитячий хор «Український візерунок», працює студія з петриківського розпису, проводиться вокально-естрадне навчання місцевої молоді. Деякі вихованці стали переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів, на постійній основі проводяться заняття з підняття вокального рівня гурту «Калина», який позитивно зарекомендував себе як в с. Гатному, так і в Києво-Святошинському районі.

ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

На початку травня цього року в селі створено ГО «Sport Club Гатне». Тут  проводяться зайняття з футболу, футзалу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу, карате-до. При спортклубі працює студія бального танцю «Step by Step», вихованці якої постійно займають призові місця на різних танцювальних конкурсах.

 На умовах співфінансування встановлено та відкрито до Дня села багатофункціональний спортивний майданчик «Street Fight». У приміщенні Гатнянської ЗОШ за рахунок коштів Києво-Святошинського району будується спортивна зала для зайнять боксом, боротьбою та іншими бойовими мистецтвами. Також буде облаштовано електронний тир. За рахунок сільської ради в цьому році місцеві спортсмени мали можливість провести навчально-тренувальні збори на Західній Україні. За рахунок коштів місцевого бюджету придбано тенісні столи, форму, м’ячі та інше спортивне і тренувальне обладнання для дитячих футбольних команд села.

БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА

Значну увагу цього року ми приділили ремонту електромереж вуличного освітлення, тротуарів та доріг. За рахунок місцевого бюджету у 2018 році:

-  виконано роботи з капітальному ремонту доріг на вулицях: Інститутській, Космонавтів, Березневій (від Озерної до Каштанової), Сірка (від Курганної до будинку 31), Б. Хмельницького (від Курганної до Чумацької), Археологічній (від Святопетровської до Богдана Хмельницького);

- виконано поточний ремонт доріг на вулицях: Кібернетичній, Покровській, Теремківській, Теремській, Марченка, Береговій, Березневій, Святопетрівській, Свободи, Покровській, Шкільній, Перемоги, Садовій, Озерній, Каштановій;

-  виконано поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях: Доброго Дуба, В. Швеця, Перемоги (до вулиці Молодіжної);

- відремонтовано тротуар на вулиці Київській;

- у відповідності до правил регулювання дорожнього руху в с. Гатному встановлені дорожні знаки та нанесено дорожню розмітку на вул. Теремській, Курганній, Калиновій, Доброго Дуба, Доброго Шляху;

- проведено поточний ремонт електромереж вуличного освітлення по вулицях: Жулянській, Абрикосовій, Козацькій, Прикордонній, Київській, Юності, Космонавтів, Інститутській, Райдужній, Чумацькій, Покровській, Лесі Українки, Доброго Дуба на провулку Райдужному;

- проведено капітальний ремонт електромереж вуличного освітлення з встановлення ліхтарів на вулиці Кленовій;

- побудовано дренажну систему каналізації на вулицях: Святопетрівській, Озерній, Свободи, Кленовій, Кармелюка.

ДІЯЛЬНІСТЬ КП "МКП "ГАТНЕ"

Функції з благоустрою на території с. Гатного виконує КП "МКП "Гатне". Комунальне підприємство постійно підтримує у належному стані Народний парк, інші паркові зони, стадіон (загальна площа території - майже 36 тис. кв. м). У цьому році сільська рада закупила кілька дитячих майданчиків. КП проводило роботи з підготовки території для їх встановлення. Також постійно реалізовувалися заходи із ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Особлива увага напередодні поминальних днів приділяється прибиранню території сільського кладовища. Налагоджено роботу з вивезення сміття. Маршрут збору побутових відходів охоплює всі вулиці с. Гатного. У порівнянні з 2017 роком, укладено втричі більше договорів. За поточний рік вивезено близько 1000 тон сміття. Вартість приймання відходів полігоном ТВП у 2018 році становила 133 707,74 грн.

Цьогоріч КП "МКП "Гатне" придбало для об'єктів соціальної сфери євроконтейнери об'ємом 1,1 куб. м та 0,24 куб. м. на загальну суму 139611,80грн. У зимовий період проводиться прибирання доріг від снігу з посилкою спеціальною сумішшю. Для цього КП "МКП "Гатне" використовує 5 одиниць снігоприбиральної техніки. Також КП "МКП "Гатне" уклало договір про надання послуг із посипки доріг соляною сумішшю, оскільки в період активного снігопаду свого автопарку не достатньо. На замовлення мешканців КП "МКП "Гатне" надає послуги з санітарної очистки вигрібних ям, згідно діючих тарифів. Витрати на надання цих послуг у 2018 році становили 41 120,00 грн. На території села проведено обрізку аварійних дерев - дрова, що накопичились після проведення цих робіт, були роздані мешканцям села, які опалюють житло деревиною.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХОРОНИ ТА СПІПРАЦЯ З ВІЙСЬКОВИМ КОМІСАРАТОМ

У рамках програми «Безпечне село» встановлено 37 камер відео спостереження. Забезпечено охорону громадського порядку громадським формуванням «Оберіг-Гатне», за сприяння якого розкрито 11 кримінальних правопорушень і попереджено близько 80 правопорушень, надано допомогу 15 громадянам. Щоденно здійснювались профілактичні заходи та своєчасне реагування на виклики. Для забезпечення оборони та правопорядку в Києво-Святошинському районі проведено заходи та навчання щодо забезпечення життєдіяльності територіальної громади в умовах ведення воєнного стану.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ГРОМАДЯН

У рамках соціальної програми «Турбота» місцевим мешканцям надано матеріальну допомогу на загальну суму 950 000 грн. Спілка часників АТО села Гатне за погодженням із сільським головою надала матеріальну допомогу місцевим захисникам до Дня Захисника України  та Дня Збройних сил України. Не оминули увагою і надали матеріальну допомогу учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС. За період з 01.01.2018 по 01.05.2018 було сформовано 350 справ по наданню субсидій на відшкодування житлово-комунальних послуг домогосподарствам. Після внесення змін до діючого законодавства, за новою постановою КМУ призначено субсидії  250 домогосподарствам.

Сільський голова

                                                 Б.Б. Корицький

 

Логін: *

Пароль: *