Персональний склад виконавчого комітету Гатненської сільської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО 

рішення   виконавчого комітету  Гатненської сільської ради

від  23 грудня  2020 року № 10 /1

 

Персональний склад комісій  і рад  при

виконавчому  комітеті Гатненської сільської ради

 

  1. Адміністративна комісія:  

Тимошевський Володимир Опанасович  -  голова комісії

Лялька Костянтин Анатолійович - заступник голови комісії

 Папка Наталія Миколаївна - секретар комісії

 Костинська Олена Олександрівна           - член комісії

 Клепач Євген Вікторович  - член комісії

 Прохорчук Олександр Михайлович  - член комісії

 Дубина Андрій Васильович - член комісії

 

  1. Комісія по врегулюванню земельних та майнових відносин:

Спіров Євген Аркадійович             - голова комісії

Налапко Андрій Володимирович - заступник голови комісії

Гордієнко Антон Павлович  - секретар комісії

Кайданович Сергій Йосипович - член комісії

Курілович Володимир Миколайович - член комісії

Лосєв Максим Іванович - член комісії

Марченко Олександр Сергійович -  член комісії

 

  1. Комісія з питань розвитку інфраструктури та охорони навколишнього середовища:

 Скорук Олександр Станіславович - голова комісії

 Ситниченко Олександр Васильович - заступник голови комісії

 Дмитренко Ольга Василівна - секретар комісії

 Кравченко Олена Сергіївна   - член комісії

 Михаленко Олександр Павлович - член комісії

 Матвієнко Руслан Валентинович - член комісії

 Тромса Віктор Олександрович  - член комісії

        

  1. Комісія  з питань захисту прав дитини

Давиденко Наталія Миколаївна - голова комісії

 Гомола Дарія Олександрівна    - заступник голови комісії

 Костакі Ірина Юріївна             - секретар комісії

 Ліщук Катерина Ростиславівна- член комісії

 

 

                  

  1. Комісія  з питань  соціального захисту населення:

Погребна Наталія Олегівна- голова комісії

Карпович Катерина Володимирівна- заступник голови комісії

Фіалко Наталія Василівна- секретар комісії

Грегуль Галина Володимирівна- член комісії

 

  1.  Комісія у справах сім’ї, молоді та спорту

Давиденко Андрій Васильович- голова комісії

Пацьора Дмитро Володимирович- заступник голови комісії

Онисенко Світлана Анатоліївна - секретар комісії

Вовкогон Микола Олександрович - член комісії

Моторний Сергій Валерійович - член комісії

Паламарчук Ігор Іванович - член комісії

Негоденко Віталій Петрович- член комісії

 

  1. Комісію з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Медведенко Євген Миколайович- голова комісії

Дрижук Віктор Степанович- заступник голови комісії

Мєдведєв Андрій Володимирович- секретар комісії

Моісеєнко Роман Миколайович- член комісії

Котирло Віталій Олександрович- член комісії

 

  1. Опікунська рада:

Єрмоленко Галина Василівна       - голова  ради 

Бобруйко Ніна Володимирівна  - секретар  ради

Дяченко Роман Сергійович  - член  ради

Шуляр Валентина Вікторівна - член ради

Шевченко Наталія Василівна - член ради

 

  1. Рада ветеранів:

Кучеренко Світлана Володимирівна  - голова ради

Фенінець Євген Ігорович           - секретар  ради

Зубченко Микола Васильович      - член  ради

Котирло Валерій Володимирович - член комісії

 

 

Гатненський сільський голова                                           О.І. Паламарчук             

 

Логін: *

Пароль: *