Відділ соціального захисту населення Гатненської сільської ради

Відділ соціального захисту населення створений з метою забезпечення реалізації державної соціальної політики у сфері соціального захисту населення.

Відділ з питань соціального захисту населення Гатненської сільської ради, веде діяльність, спрямовану на соціальну підтримку сімей, дітей та молоді, забезпечення їхніх прав і свобод, поліпшення якості життєдіяльності, задоволення інтересів та соціальних потреб громади. Працівники відділу проводять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Основним завданням відділу з питань соціального захисту населення Гатненської сільської ради - є сприяння у розв’язанні проблемних питань та життєвих проблем від яких потерпають соціальні групи, сім’ї чи окремі члени територіальної громади.

Склад відділу:

• Фахівець із соціальної роботи по питанням субсидій на житлово-комунальні послуги Бризгіна Світлана Степанівна. тел. 251-05-11

• Голова опікунської ради при виконавчому комітеті Гатненської сільської ради, Єрмоленко Галина Василівна

Адреса: Поштовий індекс: 08160

- Київська обл., с. Гатне, вул. Київська, буд. 138, 2-й поверх, зал засідань,

Час роботи: Понеділок-пятниця з 9:00 до 18:00

Приймальні дні : середа і п'ятниця з 9:00 по 13:00 (в приміщенні Гатненської сільської ради)