Створюй своє майбутнє зараз

Створюй своє майбутнє зараз!

Завжди приємно відзначати талановитих дітей та творчі колективи Гатного, які прославляють рідне село, беручи участь у конкурсах різного рівня та отримуючи перемоги.

23 лютого 2020 року у м.Київ відбувся VІ Міжнародний щорічний фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчої молоді «Створюй своє майбутнє зараз!». Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України та Київської міської ради і телепроекту «Зіркафест». Оцінювало виступи професійне журі, до складу якого ввійшли провідні фахівці в галузі культури, освіти, дитячої та юнацької творчості, діячі мистецтв, зірки естради.

У фестивалі брали участь вихованці Гатненського будинку культури: Ситниченко Сергій – керівник Сисоян Зураб, ансамбль народної пісні «Український візерунок» - керівник Ліждвой Марина Валеріївна. Учасники здобули почесні І місця та отримали найвищі нагороди – Гран-прі в своїх вікових категоріях. Також наші учасники були нагороджені кубками, дипломами та медалями.

Пишаємося і бажаємо подальших творчих успіхів!