Гатненська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про початок громадських слухань проекту План зонування території (Зонінгу) села Гатне Києво-Святошинського району Київської області.

Підстава для розроблення: рішення Гатненської сільської  ради від 15.09.2017 року №68.

Замовник: Гатненська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області.

Розробник документації: товариство з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД".

Мета проекту: Зонінг населеного пункту створюється з метою:  регулювання планування та забудови територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів; раціонального використання території населеного пункту; забезпечення умов для реалізації планів і програм сталого розвитку населених пунктів, збереження природного середовища та охорони історико-культурної спадщини; встановлення правових гарантій з використання і будівельної зміни нерухомості для власників і осіб, що мають намір придбати права володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, іншими об'єктами нерухомості ; створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво шляхом забезпечення можливості вибору інвестором найбільш ефективного виду використання земельної ділянки для містобудівних потреб у відповідності до містобудівних регламентів;  забезпечення вільного доступу громадян до інформації стосовно розвитку населеного пункту, взаємоузгодження державних інтересів, громади та інвесторів; - забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням;  сприяння реалізації завдань довгострокового розвитку населеного пункту, з урахуванням його містобудівних особливостей, наявності об’єктів історико-культурної спадщини та екологічного стану.

Порядок і строк внесення пропозицій: Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил виконавчому комітету Гатненської сільської ради за адресою: 08160,  Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Гатне,  вул. Київська,138 або Е-mail: gatne.ks-rda@ukr.net. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій Петрик Д.О. В.о. начальника відділу містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Пропозиції (зауваження) щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються в строки з 21.09.2019 року по 20.10.2019 року.

Презентація проекту відбудеться 21.10.2019 року об 11.00 в приміщенні Гатненської сільської ради за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Гатне,  вул. Київська,138.

Проект План зонування території (Зонінг) села Гатне Києво-Святошинського району Київської області https://rada.info/upload/users_files/04358508/84c9b9f11e6151d72f4413d52b5d7015.pdf