Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Гатненська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області повідомляє про початок розроблення містобудівної документації - внесення змін до генерального плану села Гатне Києво-Святошинського району Київської області.

Підстава для розроблення: рішення Гатненської сільської  ради від 06 серня 2019 року № 2 Про надання дозволу на дострокове внесення змін до генерального плану села Гатне шляхом розроблення містобудівної документації «Генеральний план села Гатне Києво-Святошинського району Київської області».

Замовник: Гатненська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області.

Розробник документації: товариство з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЦИВІЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД".

Мета проекту: Оновлення існуючого генерального плану, для врахування змін, які відбулися в містобудівній ситуації населеного пункту, забезпечення ефективного використання земельних ресурсів на території населеного пункту та його просторового і економічного розвитку, визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб. Формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичного населеного пункту, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Порядок і строк внесення пропозицій: Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил виконавчому комітету Гатненської сільської ради за адресою: 08160,  Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Гатне,  вул. Київська,138 або Е-mail: gatne.ks-rda@ukr.net. Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій Петрик Д.О. В.о. начальника відділу містобудування, архітектури та благоустрою виконавчого комітету Гатненської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області.

Пропозиції (зауваження) щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються в строки з 21.09.2019 року по 20.10.2019 року.

Презентація проекту відбудеться 21.10.2019 року о 10.00 в приміщенні Гатненської сільської ради за адресою: Київська обл., Києво-Святошинський р-н., с. Гатне,  вул. Київська,138.

Склад містобудівної документації https://rada.info/upload/users_files/04358508/390d9ca0930783b4e86835603295427a.pdf

Зміст містобудівної документації https://rada.info/upload/users_files/04358508/b6e03105ba8cb738d67160a14a836f2a.pdf

Проект містобудівної документації  - внесення змін до генерального плану села Гатне Києво-Святошинського району Київської області