МЕДАЛЬНИЙ ДУБЛЬ ГАТНЕНЦІВ

Потужний чемпіонат з футзалу відбувся у футбольне міжсезоння у Хотівському НВК: 20 команд, дві ліги, вперше три команди з Гатного, дві з яких до останнього туру боролися за перші місця у вищій та першій лігах. Ці змагання зібрали незвичайно сильний склад учасників, які подарували футбол високого ґатунку, у багатьох матчах переможців не можна було визначити до останніх хвилин поєдинку.

У вищій лізі за два тури до закінчення чемпіонату чотири команди мали майже рівні шанси перемогти у турнірі. Це ФК «Джуніорс» (Шпитьки), СК «Зеніт» (Святопетрівське), ФК «Софія» (Софіївська Борщагівка), а також минулорічний переможець SC «Гатне».

У першому матчі гатненці, зусиллями Арановського, Нестерука, Накаєва, Поліщука та Романовського, розгромили київську команду «СК 179» - 6:0.

Не змогли нічого протиставити чемпіонам і «Новосілки Чабани». Уже в першому таймі гри Арановський на 3 та 16 хвилинах, Костяний на 18 та Хім’як на 22 хв. забезпечили SC «Гатне» перемогу. У другому таймі суперник спромігся лише на гол престижу.

А далі на гатненців чекало справжнє випробування – гра зі шпитьківським «Джуніорсом». Нервовий, напружений матч, з безліччю фолів з боку обох команд, двома вилученнями гатненців, добротною грою в обороні й красивими атаками. Але перший тайм - без голів, вже й другий закінчувався, коли, врешті-решт, гравець «Джуніорсу» Медвідь влучним ударом реалізував чисельну більшість на 39 хв. поєдинку. Шпитьківчани спробували розвити успіх, натомість пропустили контратаку гатненців й у найкритичніший момент матчу Магда зрівняв рахунок. Бойова нічия – 1:1.

У 4 турі фортуна відвернулася від SC «Гатне». У протистоянні із святопетрівським «Зенітом» за перші 25 хвилин гатненці Бутко, Арановський та Заєць забезпечили начебто комфортний рахунок, достатній для перемоги. Та «зенітівці» продовжували боротися й за 15 хв. зуміли забити чотири голи. Перша, вкрай прикра, поразка значно зменшила шанси футболістів з Гатного повторити своє минулорічне досягнення.

А ось із боярським «Віннером» проблем не було. Вже на 1 хв. матчу Арановський забив перший гол. Він же відзначився ще двічі - на 18 та 30 хвилинах. Загалом в цьому поєдинку було аж три хет-трики. Також три голи на рахунку Бутка (15, 28, 35 хв.) та боярчанина Рудюка (10, 20, 40 хв.). Переконлива перемога гатненців – 6:3.

Не змогли нав’язати боротьбу нашому спортклубу й футболісти ФК «Вишневе». Вже у першому таймі вони програвали 3:0, а фінальний свисток засвідчив розгромну перемогу гатненців з рахунком 9:4. Голи у нашій команді забивали: Арановський (4 хв.), Поліщук (7 хв.), Костяний (20, 25, 36, 37 хв.), Шуст (29 хв.), Магда (34, 35 хв.).

Досить спокійно розпочалася гра із «Софією». Команди обмінялися голами, але далі дався взнаки вищий клас гатненських футболістів, які оформили три дубля у ворота суперників. Відзначилися неймовірний Бутко, Арановський та Заєць. Чергова перемога – 6:3. У восьмому турі наші суперники з боярського «Арсеналу» отримали технічну поразку, а тому в останньому турі чотири команди претендували на медалі найвищого гатунку. Та наш суперник, футбольний клуб «Кімерка», знявся із змагань, тому спортклуб «Гатне» здобув ще три очка й з 22 заліковими балами з нетерпінням очікував виступів інших лідерів. «Джуніорс» та «Зеніт» виграли свої матчі й посунули SC «Гатне» на призове третє місце.

А ось у першій лізі не було рівних SC “Гатне-2”. У дев’яти матчах дев’ять перемог – 100-відсотковий результат. Яскраві звитяги над односельцями з команди «Юніор» - 8:1, ФК «Хотів» - 2:1, музичанським «Колосом» 5:2, СК «Білгород» - 7:4, ФК «Стоянка» - 10:1, СК «Шпитьки» - 6:1 та ФК «Княжичі» - 9:1 засвідчили, що друга команда Гатного найбільш ймовірний претендент на перемогу у першій лізі. Але в останніх двох турах у нашої команди були досить грізні суперники, які також мали намір поборотися за медалі першості. У 8 турі SC “Гатне-2” зустрічалося із СК «Софія-2». У разі перемоги гатненці достроково ставали чемпіонами, а борщагівці могли втратити шанс на отримання навіть бронзових нагород. Так і сталося. Вмотивовані гатненці розтрощили суперників з рахунком 13:1 й за тур до кінця першості здобули чемпіонство у першій лізі. Принциповий матч із крюківщинцями вже ставав для них простою формальністю, хоча мав величезне значення для «Прогресу» у їх боротьбі за друге місце. Однак «Гатне-2» не збавило оберти й познущалося із сусідів - 7:1.

Вітаємо наші команди з прекрасними виступами у футзальній першості, подальших вам перемог у змаганнях всіх рівнів.

І насамкінець про команду «Юніор». Не все у них поки що виходить. Юнь у восьми матчах програла односельцям, шпитьківчанам, музичанцям, ФК «Хотів» та СК «Прогрес», здобули вольові перемоги над ФК «Княжичі» - 6:2 та СК «Софія-2» - 4:1, зіграли у вражаюче результативну нічию 5:5 з СК «Білгород», а в останньому турі записали у свій актив перемогу над ФК «Стоянка».

Але команда росте, набирається досвіду й всі ми віримо, що їх перемоги попереду.