ПІДРОСТАЄ НАДІЙНА ЗМІНА

У столичному спорткомплексі «Політ» нещодавно відбулося грандіозне футбольне свято - «Кубок Джуніорс», яке організував президент футбольного клубу «Джуніорс» (Шпитьки) Сергій Шут. У турнірі взяли участь близько сотні школярів зі Шпитьок, Гатного, Михайлівки-Рубежівки, Гореничів, Бузової та Фастова. Змагання пройшли у чотирьох вікових категоріях (4-5 класи, 6-7 класи, 8-9 класи, 10-11 класи).

Як і торік, найкращу технічну та функціональну підготовку продемонстрували команди Гатного. Вихованці Андрія Давиденка та Руслана Смалька вибороли першість одразу у трьох вікових групах. Причому старшим хлопцям перемога далася надзвичайно легко, чого не скажеш про наймолодших. У фіналі наймолодші футболісти СК "Гатне" у напруженому двобої з рахунком 2:1 здолали команду «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки.

 Володарями бронзових нагород у цій категорії стала бузівська команда, очолювана Василем Дворником. До речі, у складі цього колективу своєю грою вирізнявся Данило Єрмак - онук Геннадія Литовченка, срібного призера чемпіонату Європи-1988.  

У фіналі категорії «восьмі та дев’яті класи» як не старалися шпитьківці, а скласти гідну конкуренцію одноліткам із СК «Гатне» їй не вдалося. У підсумку футболісти зі Шпитьок задовольнилися другим місцем, а третє посіла команда «Гореничі».

У найстаршій групі слідом за гатненцями фінішували представники Шпитьок та Бузової.

А далі урочиста мить нагородження учасників та призерів. Юні футболісти отримали з рук Сергія Шута пам’ятні грамоти, окрім яких призерам вручені медалі, а переможці підняли над головою омріяний кубок.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *