Весна – час оновлення, кохання і втілення мрій

Весна — найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень, гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна! А з нею і … кохання.

В цьому контексті хочеться згадати слова моєї співрозмовниці – поважної людини, але передусім вродливої і чарівної жінки - Марчук Тетяни Сергіївни, приватного нотаріуса Києво-Святошинського районного нотаріального округу Київської області.

«У житті людини багато цінностей, але все-таки є найголовніші, без яких жодна особистість не може уявити своє буття. Це кохання. Це почуття слід вирощувати…як дитинча. Всім варто наповнювати своє серце любов’ю. Це таке відчуття, коли дихаєш іншою людиною, як повітрям, і навіть іноді цього не помічаєш, але коли це повітря віднімається, ти починаєш задихатися. З кожним роком вона повинна виростати, і це нескінченно прекрасно. Це складний дуже процес, але чудовий. На світі немає нічого із земних речей більш вартісного, ніж справжнє кохання». Гарно сказано, чи не правда?

-  Звичайно, пріоритети в житті визначаються самою людиною залежно від її моралі, виховання, мети існування на цій землі. Але у будь якому разі  весна - саме той час покращити стосунки з коханою людиною, - говорить пані Тетяна.

- А про які ще жіночі таємниці, ви розповісте нашим читачам?

- Споконвічне жіноче призначення - бути турботливою і люблячою матір'ю, передавати дітям моральні цінності, а також зберігати мир, гармонію в родині. Жінка надихає чоловіка на нові досягнення, створює умови, які сприяють успішній реалізації його призначення.  Ми чули з дитинства: жінка - берегиня домашнього вогнища. Це означає, що вона забезпечує комфортну обстановку в будинку і підтримує душевне тепло, яке дозволяє чоловікові відпочити після трудових днів, відновити сили.

А от особисто для мене жіноче щастя, це перш за все реалізація жінки як матері, люблячої дружини, коханої жінки, красивої та доглянутої не тільки зовнішньо, а й наповненої духовно.

- На ваш погляд  які якості людини є найважливішими?

- Найбільш ціную в людях щирість, правдивість, дотримання слова. Не приймаю зрад. Достатньо ціную хвилини свого життя, щоб не витрачати їх на негативних людей. Окремо хочу відзначити, не зважаючи на те, що я в Гатному проживаю з 2013 року (народилась та виросла в місті Боярка)  і лише в цьому році облаштувала нотаріальну контору, мені дуже  подобаються люди в Гатному. Вони чудові, чуйні і доброзичливі. Дуже радію розвитку села, хоч селом його вже й не назвати. За період з 2013 року я спостерігаю за суттєвими позитивними змінами. Голова Сільської ради є справжнім хазяїном та дбає про розвиток та нові перспективи для села.

Завершуючи розмову, Тетяна Марчук побажала всім жінкам чарівного настрою, ніжних обіймів, запаморочливих успіхів, захоплень до душі, сімейної стабільності, яскравих емоцій і вражень, благополуччя, щасливих посмішок і безліч таких чарівних днів, як весняне жіноче свято — 8 березня!

Ще хочеться окремо подякувати Тетяні Сергіївні за щирість і благодійність – нещодавно вона безкоштовно передане піаніно діткам села Гатне для музичних занять.

Також маємо нагоду привітати цю чудову жінку з її новим призначенням членом правління відділення Нотаріальної палати України в Київській області.

Розмову вела Тіна Кубай.