ЯК ГАТНЕНСЬКІ "ЩАСЛИВЧИКИ" "ЗОЛОТИЙ ГРААЛЬ" ЗДОБУВАЛИ

До визнання на міжнародній сцені вихованці студії сучасного і класичного танцю "Happiness" та їх наставниця Ольга Горюн готувалися не один рік. І наполеглива праця  юних танцюристок під орудою талановитого педагога принесла блискучі результати.

Цього літа на сцені Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів "Золотий Грааль" у Болгарії наші дівчатка показали високий рівень танцювальної майстерності. Найвище компетентне журі конкурсу оцінило сольний виступ Анастасії Савелюк та народний танець “Ой, на Івана, та й на Купала”. За інші танцювальні композиції "щасливчики" із Гатного були удостоєні другого та третього місць. Без заслуженої нагороди не залишилася і наставниця гатненського колективу Ольга Горюн. Загалом вихованці "Happiness"  представили на болгарській сцені п'ять яскравих номерів.

- Кожна композиція особлива та оригінальна, - розповідає Ольга Горюн. -  Це ніби окрема історія написана мовою рухів. Кожен танець наповнений змістом.   Ми презентували різні номери - естрадний, народний, класичний. А наш етнотанок "Ой, на Івана, та й на Купала" став ще й окрасою галаконцерту. Взагалі слід відзначити, що конкуренція була шаленою. Понад 25 колективів із різних країн ближнього зарубіжжя взяли участь у танцювальних батлах. За таких обставин наш результат можна вважати просто блискучим. Та головне завдання таких конкурсів - це обмін досвідом. Ми не лише презентуємо свою майстерність, а й навчаємося у інших. Танцювальні майстер-класи для дітей проводили і представники зіркового журі. Виступи колективів оцінювали відомі хореографи Амадор Лопес та Олег Серафін. Загалом для дітей у таборі "ВМЕСТЕ", на базі якого відбувався Міжнародний фестиваль-конкурс, була організована насичена розважально-пізнавальна програма. Тож  діти змогли збагатитися морем позитивних вражень!   

За майже тиждень перебування в Кітені (Болгарія) учасниці колективу встигли накупатися в морі, відвідати мальовничі місця та насолодитися екскурсіями  й взяти участь у незабутніх квестах і творчих майстернях. На все життя запам'ятали гатненці й унікальну подорож до замку в Равадіново. Ця казкова місцина вразила усіх учасників мандрівки та подарувала незабутні враження.

Та сьогодні вихованці студії  "Happiness" живуть не лише спогадами про відвідини сонячної Болгарії. Вже наприкінці вересня на них чекає новий іспит -  участь у конкурсі "Феєрія зірок". Мріють "щасливчики" й про нові подорожі за кордон. Ми цілком впевнені, що не за горами той час, коли "Happiness" аплодуватимуть в Італії або Іспанії.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *