22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

     Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

     Принесла незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодної української родини, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

     Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

     У цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

     На знак скорботи за загиблими у роки Другої світової війни 22 червня в Гатному відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам, що знаходиться поруч з храмом Покрови Божої Матері, до  Меморіалу Воїнам-Визволителям, до братської могили, що знаходиться на території кладовища та до Меморіалу на честь захисників Київщини, загиблих під час Другої світової війни, у якій взяли участь сільський голова Корицький Броніслав Броніславовоич та депутати Гатненської сільської ради.

     Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

     Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *