Озеленення пришкільної території Гатнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Озеленення пришкільної території має велике естетичне та екологічне значення. Перш за все зелені насадження значно зменшують наявність пилу й диму в повітрі, відіграють своєрідну роль фільтру. Вони впливають на формування мікроклімату, бо діють на тепловий режим, вологість, а також мають значний вплив на здоров’я школярів.

Навесні 2020 року за ініціативи сілької ради Гатного були профінансовані та проведені заходи щодо озеленення пришкільної території Гатнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Висадили декоративні кущі та дерева (сакури, магнолії, сливи Піссарді, голубі ялинки, ялівці горизонтальні та вертикальні, туї, горобини плакучі).

Сподіваємось, що заходи спрямовані на озеленення та благоустрій пришкільної території, приведуть до покращення навколишнього природного середовища та формування екологічного світогляду громади, шанобливого ставлення до природи, а також залучать учнів до практичної діяльності з розв’язання проблем навколишнього середовища місцевого значення!