Волонтерам та патріотам України за громадянську мужність, самовідданість та громадську активність

"В єдності сила держави!", - ці слова є девізом медалі "ЗА ГІДНІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ", якою нагороджена Галина Весна, засновник і очільник Кухарської групи «Весна». Волонтери групи допомагають воїнам, які сьогодні в надскладних умовах стоять на сторожі миру та спокою нашої держави.

За поданням місцевої організації учасників АТО, медаллю "ЗА ГІДНІСТЬ ТА ПАТРІОТИЗМ" була відзначена волонтер, мешканка села Гатне Галина Весна. Нагороду, вручив керівник спілки ветеранів АТО Віталій Негоденко, який разом з заступником голови Гатненської сільської ради Сергієм Вітенко, привітали жінку за її особистий внесок у підтримку воїнів.

Зокрема, ця відзнака призначена для нагородження за громадянську мужність, патріотизм, громадську активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави.

Приємно констатувати той факт, що в нашому селі є такі достойні люди. Галина Весна, ще у 2014 році долучитися до волонтерського руху з допомоги армії і започаткувала волонтерську групу під назвою Кухарська групи «Весна», яка по сьогодні виготовляє та передає смаколики воїнам на передову.