ПІДОЗРЮВАНИХ У ВБИВСТВІ ЗАТРИМАНО

Завдяки тісній взаємодії дільничного, представників карного розшуку та фахівців ГФ «Оберіг-Гатне» (у межах компетенції) 27 липня заарештовано двох фігурантів справи, які обґрунтовано підозрюються у вбивстві жителя Гатного, тіло якого було виявлено 24 липня. поблизу будинку по вул. Покровська, 1. Затримані дві особи – чоловіки віком до 30 років, не місцеві жителі, які знімали в селі житло. Працювали у одній із будівельних бригад, що займається поточним ремонтом та будівництвом малоповерхових споруд.

Щодо перебігу подій. На гроші та мобільний телефон постраждалого зловмисники наклали око неподалік від місця скоєння злочину, під час його розрахунку за спиртне. Далі відбувся супровід, нанесення тілесних пошкоджень та вбивство гатненця. На очевидців злочину з боку зловмисників чинився моральний тиск та залякування.

Громадяни, будьте пильні, не вступайте в діалог з невідомими особами без нагальної потреби. У разі виявлення підозри інформуйте про це компетентні структури та повідомляйте близьких і знайомих для з’ясування місця вашого знаходження та подальшого супроводу.
Це вбереже від негативних наслідків.

За матеріалами ГФ «Оберіг-Гатне»

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *