СІЛЬСЬКІЙ АМБУЛАТОРІЇ - НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

5 грудня заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайло Лєзнік, який завітав до нашого села, урочисто передав ключі від нового автомобіля завідувачу  Гатненської амбулаторії. На цю подію досвідчений лікар  Володимир Денисенко чекав не один десяток років. Новий автомобіль для потреб закладу був конче необхідний і в дев’яності (коли тільки-но очолив сільську амбулаторію),  і зараз.

- Я ще не забув ті часи, коли усе село об’їжджав на старенькому велосипеді. І тривалий час – це був мій єдиний транспортний засіб. Тільки десять років тому за підтримки обласного управління охорони здоров’я наша  медамбулаторія отримала  перший автомобіль  УАЗ. Та за цей час машина вже зносилася, постійно виходить із ладу. Тому потреба у новому авто була більш ніж нагальною. Адже за останні роки село розрослося: раніше загальна протяжність доріг Гатного становила 72 км, а зараз вже сягає понад 90 км.  Тому на виклики зі своїм колегою лікарем Ігорем  Вахницьким їздили то на власному транспорті, то на громадському, а то й пішки ходили.  А тепер вже зовсім інша справа. Вже встигли оцінити переваги нового транспорту. Ця машина і сучасніша, і швидша, і пального менше потребує.  Тож безмежно вдячні Києво-Святошинській районній державній адміністрації, сільському голові Броніславу Корицькому, його заступнику Сергію Вітенку, сільським депутатам, районному депутату Олександру Паламарчуку за те, що наш заклад отримав такий потрібний автомобіль. Адже для лікаря дуже важливо бути мобільним, оскільки часом відлік йде на хвилини…

Вже у перший день опробування нового транспортного засобу (напівшляху до АЗС), Володимир Денисенко встиг надати  невідкладну допомогу чоловікові, якому раптово стало зле на вулиці. Тож,  без перебільшення, авто вже можна охрестити «чотирьохколісним рятівником». Сподіваємося, що автомобіль ще не один раз станеться у нагоді нашим лікарям та допоможе врятувати не одне людське життя.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *