День пам'яті та примирення, День Перемоги. Як пройшло вшанування у Гатному.

Шановні жителі села Гатне! Щиросердно вітаємо Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

 

    Сімдесят п’ять років тому український народ разом з іншими народами антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці у різних арміях світу самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

     У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей. 

   Цьогорічне відзначення Дня пам’яті та примирення, а також Дня Перемоги відрізняється від традиційного через карантин. Заступник сільського голови та депутати Гатненської сільської ради поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам, що знаходиться поруч з храмом Покрови Божої Матері, до  Меморіалу Воїнам-Визволителям, до братської могили, що знаходиться на території кладовища та до Меморіалу на честь захисників Київщини, загиблих під час Другої світової війни, вшанували  хвилиною мовчання всіх тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна. Розпорядженням сільського голови Корицького Броніслава Броніславовича буде виділено по 1000 грн. дітям війни. 

   Вічна їм, світла пам’ять. Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг, без якого не було б ні сучасної Європи, ні європейського майбутнього України.

   Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній родині!

 

 

 

 

 

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *