Звітний концерт керівника ансамблю народної пісні «Український візерунок» та ансамблю української пісні “Калина” Гатненського сільського будинку культури

Звітний концерт керівника ансамблю народної пісні «Український візерунок» та

ансамблю української пісні КалинаГатненського сільського будинку культури

Народна пісня — духовне обличчя нації

Адам Міцкевич

7 грудня в приміщенні Гатненського сільського будинку культури відбувся звітний концерт ансамблю народної пісні «Український візерунок» (молодша та середня група) та ансамблю української пісні «Калина» (доросла група) під керівництвом Марини Ліждвой, який став підсумком плідної роботи за рік.

Вокальні  номери  викликали захоплення та бурхливі оплески глядачів. Атмосфера та злагодженість, з якою пройшов захід, показала, що цього дня на сцені будинку культури була велика, співоча, клубна родина села Гатне. У концертній програмі також узяв участь гурток художнього читання (керівник Сісоян Зураб Шотайович). Концерт подарував присутнім в залі не тільки зустріч із талановитими артистами та вокалістами, а й впевненість у тому, що культура нашої громади процвітає, а духовність і мистецтво єднають представників різних поколінь.

Ансамблі, без сумнівів, чудово підготували звітний концерт. Дякуємо за чудові враження і бажаємо натхнення та наснаги учасникам та керівнику ансамблю Ліждвой Марині Валеріївні на майбутні перемоги!