РОДИНА ЗАГИБЛОГО БІЙЦЯ ОТРИМАЛА КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ

Життя нашого земляка Євгенія Короти обірвала ворожа куля.  На початку 2015 року машину, в якій їхали українські бійці, безжально обстріляли  війська противника. На Київщині у загиблого героя АТО залишилися дружина та син.

Захищати цілісність України 44-річний Євгеній пішов добровільно. Пропри те, що сам був родом із Луганщини, різко  критикував сепаратистські настрої та вболівав за долю України. Такі переконання і спонукали чоловіка поповнити лави добровольчого батальйону…

Після загибелі годувальника  родина Корот (з якою Євгеній понад 10 років тому переїхав на Київщину) опинилася в складному матеріальному становищі. Сім’я   мешкала у невеличкому будиночку без особливих зручностей.

Тому питання забезпечення родини Героя житлом стало більш, ніж нагальним.  І завдяки зусиллям багатьох людей житлове питання було вирішено. 

5 грудня представники забудовника ЖК «Супутник»  урочисто передали дружині загиблого  Нелі Короті ключі від нової квартири в будинку на вулиці Інститутській, що в селі Гатному.

Зворушливій миті передував виступ рідних  Євгенія, які щиро дякували всім, хто сприяв вирішенню питання - представникам компанії-забудовника Антону Лашину, Владиславу Кононову, Михайлу Тарасюку, сільському голові  Броніславу Корицькому, його заступнику Сергію Вітенку.  До речі, це вже не перший випадок, коли ЖК «Супутник» стає учасником таких  акцій. Зокрема, у Ходосівці забудовник допоміг спорудити пам’ятник загиблим воїнам АТО.   

Сьогодні нова квартира по-особливому потрібна родині Корот, адже незадовго після загибелі Євгенія у його сина народилася перша донька. Дівчинку назвали на честь дідуся-Героя Євгенією.

Чи існують в світі слова, які здатні описати подвиг Людини,  жертву бійців, які віддали  власне життя в  ім’я  кращого майбутнього рідної країни, в ім’я кращої  долі прийдешніх поколінь.  Військові говорять: слова зайві. Тому наші справи, добрі справи є найкращою вдячністю за їхні героїчні вчинки.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *