Святкування Жіночого дня у Гатненському будинку культури

Святковий концерт до Жіночого свята 8 Березня

Тисячоліття світової історії людства осяяні  мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою жінки. Матір, сестра, кохана – жіночий першопочаток, що супроводжує нас все життя. Завдяки жіночій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський.

 

У передсвятковий день, 7 березня в Гатненському будинку культури під час урочистих заходів та святкового концерту звучали щирі вітання та побажання всім жінкам.

Зі святом весни та краси, Міжнародним жіночим днем 8 Березня, жінок привітав Гатненський голова Броніслав Корицький.

Броніслав Броніславович побажав жіноцтву здійснення заповітних мрій і бажань, міцного здоров`я, родинного щастя, а також миру, спокою та добробуту. Міський голова подякував жінкам за їх добрі справи, за їх великий внесок в усі сфери нашого життя.

З вітальним словом до прекрасної половини людства  звернувся директор Гатнеського будинку культури, Зураб Сісоян.

Урочистості продовжилися святковим концертом. Гарний настрій присутнім дарували артисти місцевого закладу культури, студії сучасного та класичного танцю "Happiness", під керівництвом Ольги Горюн та танцюристи хореографічного ансамблю "Чародії".

Своїм чудовим співом в черговий раз порадували виконавці українських пісень, наші гатняночки - чарівні жіночки з ансамблю "Калина".

Варто відзначити майстерність співу юних виконавців: Софії Бідненко, переможниці районного огляду вокалістів та Дар’ї Коджебаш.

Шквал аплодисментів отримали пісні у виконанні дитячого хору "Український візетрунок" (керівник Марина Ліждвой).

 

Фотограф: © Risha Blue (Марина Тіткова)

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *