Свято-зустріч з майбутніми першокласниками

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQy8exr_luHWjBLDrs3_HhmMS5cADt_-b5sXo6rDcxxaklUIvEifg

В Гатнянській загальноосвітній школі I-III ступенів, відбулася святкова зустріч вчителів з майбутніми першокласниками та їхніми батьками. Адже з приходом малюка до школи, розпочинається новий етап у житті не тільки дитини, а всієї родини. Знайомство з навчальним закладом ще задовго до початку навчального року допомагає позитивно налаштувати малят на навчання та сформувати поважне ставлення дитини до школи.

 

Щороку Гатнянська ЗОШ гостинно запрошує шестирічних діток у «школу майбутнього першокласника», Мета таких зустрічей - допомогти пристосуватися малечі до незвичної для них шкільної атмосфери, полегшити їх перехід від дитячого садка до школи. Водночас вчителі, знайомляться з дітьми, які підуть у перший клас, надають батькам консультації, щодо шкільного навчання.  

У суботу,  16 лютого, в актовому залі школи, було людно та весело. Ще перед початком концерту діточок, що в цьому році вперше сядуть за парти, запросили сісти в перших рядах. Свято-зустріч з майбутніми першокласниками, розпочалося з привітання присутніх організатором цього дійства - вчителькою початкової школи Людмилою Крамар.

«Дорогі малята, шановні батьки сьогодні ви переступили поріг нашої школи. Прихід до школи - це один з найщасливіших днів для дитини а для батьків - нові турботи ,сподівання, надії. Діти приходять сюди, щоб пізнати нове, навчитися читати, писати, рахувати, також бути хорошими людьми. А нам, разом з вами, дорогі батьки, потрібно їхні сподівання та мрії здійснити», -наголосила Людмила Іванівна.

 

Майбутнім школярам та їх батькам учні 4-го класу підготували цікавий святковий концерт. Діти показали першачкам, чого вони самі навчилися за чотири роки у школі. Школярі читали вірші, загадували загадки, танцювали, навіть показували елементи футбольної гри. Щиро вітали дошкільнят й учні молодших класів. Не обійшлося без пісень - діти співали українські пісні, а при виконанні відомої пісні «Учать в школі», вчителі та батьки охоче  підспівували малечі. На завершення концерту на сцені прозвучала жартівлива пісня «Нехочуха».

Далі завуч початкової школи Гатнянської загальноосвітної школі, Світлана Ткач розповіла батькам  про особливості навчального процесу та порядок прийому дітей до школи.

«Останні два роки наша школа набирала по три перших класи. У цьому році плануємо відкрити стільки ж. Перші класи будуть набирати вчителі початкової школи: Крамар Людмила Іванівна та Сачук Руслана Віталіївна», - зазначила Світлана Олексіївна. Також очільник початкової школи розповіла про організаційні моменти діяльності школи::  про тривалість уроків у 1-х класах, яка становитимуть 35 хвилин; про роботу групи продовженого дня; про організацію дозвілля; про харчування та відпочинок школярів.

Першокласники на відміну від інших школярів, вчитимуться вже 12 років. Діти пройдуть три рівні середньої освіти: початковий — 4 роки, базовий — 5 років, профільний, що складається з професійного і загальноосвітнього — З роки.

 

Усі першокласники навчатимуться за програмою «Нової української школи». Впродовж навчального року предмети будуть  об’єднуватись довкола цікавих для дитини тем чи проблем. Цей інтегрований курс  називається "Я досліджую світ". Наприклад, у вересні першачки вивчатимуть такі теми: Я - школяр/ школярка»  «Наш клас» «Мої друзі» «Моє довкілля».

У своєму виступі завуч школи розповіла про якісну підготовку викладачів Гатнянської ЗОШ до змін у НУШ. Вони проходили навчання на тренінгах упродовж трьох очних сесій на базі обласних інститутів післядипломної освіти. а також, опанувати обов'язковий дистанційний курс на платформі ЕdЕга.

Батьки першокласників дізналися, що крім професійного навчального процесу, для всебічного розвитку на школярів чекають такі гуртки та спортивні секції: футбол, карате, хореографія, настільний теніс, волейбол, студія образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва.

Наостанок присутні на святі, дізналися про діючі правила для зарахування вашої дитини до першого класу. Отже, щоб дитина навчалася в  школі, потрібно подати секретарю в приймальню до 25. 05. 2019 року заяву і такі документи:

-         Копія паспорта одного з батьків,

-         Копія свідоцтва про народження дитини,

-         Довідка про місце реєстрації дитини (якщо непрописані в с. Гатне),

-         Фото 3/4 дитини - на особову справу

-         Медична довідка Форма 086 О

-         Копію Карти щеплень дитини

-         Зошит на 18 аркушів (для медичної сестри)

 

Контактний номер телефону  Гатнянської ЗОШ  251-00-15 (приймальна)

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *