День села у Гатному

25 травня територіальна громада села Гатне відсвяткувала своє свято, на яке зібралися люди різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій але всіх їх об'єднувало одне спільне почуття – любов до малої батьківщини.

Кожен населений пункт України має свою історію, традиції та надбання, видатних та працьовитих людей. Гарною нагодою згадати минувшину, вшанувати поважних людей, розповісти про здобутки громади є відзначення Дня села. 25 травня територіальна громада села Гатне відсвяткувала своє свято, на яке зібралося багато людей різної долі, різних життєвих уподобань, різних професій, але всіх їх об'єднувало одне почуття – любов до малої батьківщини.

Ще з 1169 року згадується Гатне. Тож нині мешканці села відзначали ювілей – 850 років. Сільська рада, виконком, готуючись до свята, доклали немало зусиль аби святкування ювілейного Дня села пройшло на найвищому рівні, щоб цей захід був цікавим та незабутнім.

Всі були приємно вражені чистотою, охайністю і порядком на території Народного парку, де вперше було вирішено провести урочистості. І не прогадали.Відновлений та урочисто прибраний Народний парк села налаштовував всіх присутніх на гарний відпочинок та приємні враження. Не зважаючи на примхи погоди на святі панувала весела та доброзичлива атмосфера.

Для дітей була організована різноманітна ігрова програма з цікавими призами. Як відзначили присутні на святі – всім дуже прийшлася до вподоби окремо облаштована ігрова зона для малечі. Як діти, так і їх батьки були в захваті від «паровозика», яким можна було безкоштовно кататися навколо парку. Робота дитячих аніматорів, батути та безкоштовні ласощі, все це забезпечило святковий настрій та чарівну атмосферу!

Гатненський сільський голова Броніслав Корицький щиро привітав односельців зі святом. Слова вдячності за самовіддану працю, за любов до землі, за мудрість та відповідальність всім, хто своє життя присвятив становленню і розбудові рідного села, прозвучали з вуст очільника громади. Від депутатів сільської ради та від себе особисто голова Броніслав Броніславович побажав всім миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. А громаді — процвітання та стабільного розвитку.

За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток територіальної громади, сумлінну працю та з нагоди святкування Дня села подяками від сільського голови були відзначені мешканці села, які активно працювали на благо своєї маленької батьківщини:  Донець Алла Олександрівна – бібліотекар, яка працює понад 25 років у бібліотеці села Гатне; Коломієць Галина Семенівна - вчителька історії Гатнянської ЗОШ та керівник шкільного історичного музею, Іващенко Ніна Максимівна - член виконкому Гатненської селищної ради, яка  очолює опікунську раду та інші. Нагороди і відзнаки на День села  отримали також працівники поштового відділення села, дитячого садочка "Умка"  та місцевої медамбулаторії.

Окрім теплих слів подяки, адміністрація села вручала різноманітні подарунки.

На гарно декорованій сцені мешканців села чекав святковий концерт - артисти підготували чудові вокальні та хореографічні композиції. Всіх присутніх радували своїми виступами як вихованці місцевої школи, так і гості: самодіяльні колективи з Бобриці, Ходосівки, Чабанів та Вишневого.

В черговий раз порадували присутніх місцеві співачки: Олеся Шевченко, гурт "Калина" та дитячий колектив народної пісні "Український візерунок" під керівництвом М. Ліждвой.

Окрема подяка директору Гатненського будинку культури Зурабу Сісояну - організатору святкування Дня села Гатне.

Щодо концертної програми свята, то її родзинкою став виступ гурту «Фрістайл». Ритми  пісень легендарного гурту підтягнули до сцени  всіх шанувальників ретро-естради, слухачі підбадьорившись мелодією улюблених пісень частково пустилися у танок.

Під спів виконавця сучасних пісень Анатолія Певцова, який вже традиційно виступає на святкуванні Дня села, дійство закінчилося святковою дискотекою.

Тож, День села у Гатному відзначили гучно, по-родинному, з добром і любов'ю.

Свято відбулося на славу всі присутні отримала великий позитивний заряд.