Вікторія Ягич з Гатного співає на «Голос країни»

ВІКТОРІЯ ЯГИЧ З ГАТНОГО ПІДКОРИЛА УКРАЇНУ

Композиція групи Metallica "Enter Sandman" у виконанні Вікторії Ягич, мешканки нашого села, на прослуховуваннях шоу "Голос країни", що відбулося 27 січня на каналі 1+1 підкорила всіх глядачів. Співачка не тільки змогла розвернути всі чотири крісла суддів найвідомішого вокального телешоу України, вона своїм виконанням майже «підірвала» весь інтернет. Лише за кілька годин відео виступу Віки переглянули в YouTube близько 200 тисяч разів. Саме про неї можна сказати, що наступного дня, після свого виступу вона прокинулася знаменитою на всю країну.

Хоча, щодо популярності у країні в цілому, ми не беремся стверджувати, а от в Гатному, розмови про видатну співмешканку не втихають. Раніше нікому навіть на думку не спадало, що співочий талант живе зовсім поруч з нами, ходить тими ж рідними вулицями що й ми.

Про своє життя, про співочі досягнення та плани Вікторія Ягич розповіла місцевій газеті «Знак часу».

• Пані Вікторія, погодьтеся пісня "Enter Sandman" у Вашому виконанні звучить досить професійно. Де вчилися співати?

На жаль, я не маю музичної освіти і навіть в музичну школу ні дня не ходила. Це дуже мені заважає й шкода, що я цей момент в житті пропустила. Натомість, переглянула безліч відео-роликів в ютубі і займалась самотужки, чим заробила собі вузли на голосових зв'язках. Я знаю, що практика на сцені - найкращий вчитель, але професійні заняття вокалом просто необхідні для практикуючої співачки. Наразі я про це серйозно задумалась.

• Що саме спонукало Вас вийти на сцену вокального шоу "Голос країни"?

Мені було дуже цікаво, чи зможу я повернути хоч одне крісло! Я завжди про це думала, але довго не наважувалась. І до того ж, я пишу і співаю свої пісні і мушу знайти людей, яким моя музика буде до смаку! «Голос країни» - найкраща сцена для цього.

• Якими здібностями, крім чарівного голосу, Ви ще володієте? Яка ваша основна професія?

Велику частину мого життя займали танці. Я була учасницею шоу-балету "Товстушки "Gold Ass". Ми мали чимало концертів і брали участь у багатьох теле-шоу, знімались в кліпах різних артистів. Я за освітою режисер і акторка, то в цій сфері вже мала практику. Нині музика - це моя основна професія і мета в житті.

• Відкрийте секрет, хто підбирає Вам ваші сукні для виступів на концертах?

Зараз я сама підбираю собі одяг для виступів, але точно знаю, що за цим слід звертатися до професіоналів. На «Голосі країни» працюють чудові стилісти і, сподіваюся, я знайду там свого особистого майстра.

• Сьогодні на великій сцені іскряться багато зірок, чи важко вам конкурувати з відомими співаками?

Не думаю, що світ шоу-бізнесу можна в прямому сенсі назвати конкуруючим, адже тут кожна зірка особлива і по-своєму цікава. Якщо ти чесно робиш свою справу, то твої шанувальники тебе не підведуть і будуть поряд, а більше нічого і не потрібно.

• Чим займаєтеся у вільний час?

Я мати двох маленьких хлопчиків, яка постійно працює і займається саморозвитком! Що таке вільний час? Я про таке не чула!

-  Пані Вікторіє, Ви маєте мрію?

Я маю багато мрій, багато цілей і планів. Не знаю чи можна назвати велику сцену мрією, адже це радше мета, бо мрія - це щось казкове і недосяжне, те, чого ти сам не можеш зробити. Наприклад, я мрію прожити день, як дельфін і день, як орел. А подорожувати по всій планеті разом із сім'єю; мати власну найкращу студію в світі - це мета. Зібрати олімпійський стадіон - це теж мета!

• І на останок, вам подобається мешкати в Гатному, що б ви порадили місцевій владі для покращення добробуту в селі?

Мені дуже подобається Гатне. Мені подобаються люди, які в ньому живуть і працюють. Скрізь, де я мала справу з гатненськими людьми (амбулаторія, сільська рада, футбольна школа для дітей і т.д.) я була приємно вражена добротою, повагою і простотою цих людей. А місцевій владі я порадила б звернути увагу на те, що кількість мешканців села шалено зростає і все більше потребують уваги дороги.

Будемо тримати кулачки, за те щоб Вікторія Ягич під керівництвом професійного тренера – Потапа, перемогла у конкурсі.

Удачі і натхнення тобі, Віко!