Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановна Гатненська громадодорогі односельчани!!!

Гатненська сільська рада та виконавчий комітет щиро вітають Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2020 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії! Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного тепла, затишку, достатку та благополуччя! Нехай станеться справжнє новорічне диво, яке принесе у Новому році радість та щастя до кожної оселі нашої громади.

Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З повагою, сільський голова Б.Б.Корицький,

депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради